Titreşimli Elekler

Titreşimli elekler, dere ve taş ocaklarında elde edilen malzemeleri kırma işleminden geçirip agrega haline getirebilmek için sınıflandırma aşamasında gerekli olan bir tesis elemanıdır. Islak ve kuru olan taş ve çakılları ya da maden cevherlerini sınıflandırmak için tercih edilir. Eleme kapasitelerine göre birçok ölçüde üretilmiştir. Taş kırma ve eleme tesislerinin vazgeçilmez elemanlarından biri olan titreşimli elekler, üretim sürecinin arzu edilen şekilde gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Titreşimli elekler arasında sıkça tercih edilen bir çeşit olan1500×5000 titreşimli elek imalatı firmamız tarafından yapılarak, sektörün hizmetine sunulmaktadır. Firmamızda, diğer ölçülerde ihtiyaç duyduğunuz titreşimli eleklerde özel olarak üretilmektedir.

 
 

1500×5000 titreşimli elek 4 katlı titreşim elekleri arasındadır. 1500×5000 titreşimli eleklerin üzerinde 18,5 kw motor bulunmaktadır. Firmamız, tesislerde olduğu gibi titreşimli elek üretiminde de Avrupa Birliği Standartlarını göz önünde bulundurarak üretim sürecini gerçekleştirmektedir. Firmamızın, titreşimli elek üretimlerinin piyasada gördüğü ilgi ve memnuniyet ile birlikte firmamızın üretimleri yurtdışında da ilgi görmektedir. Firmamız, birçok ülkeye de tesis ve titreşim elek ihracatı yaparak küresel olarak sektöre hizmet vermektedir. Ülkemizin en çok tercih edilen firması olan firmamız, titreşimli elek satışlarında kurulum işlemlerinde de destek sağlamakta ve tüm ihtiyaç anlarında teknik destek ekibiyle müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Firmamız bünyesindeki satılık 1500×5000 titreşimli elek fiyatları ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Titreşimli Elek Ürünleri ebatlarına göre sıralayıp paketleyen ve 2-3-4 katlı olarak üretimi gerçekleştirilen iş makineleri titreşimli elek adını alır. Titreşimli elek, farklı boyutlardaki maddelerin birbirinden ayrılmasını sağlar. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda talep ettiği formatta titreşimli elek kullanmaktadır.

 

Kırma ve eleme tesislerinin önemli iş makineleri arasında bulunan titreşimli elek, tek şase üzerinde gövde, titreşim mekanizması, motor ve yaylı süspansiyondan oluşur. Eleme işlemlerinde elekte oluşacak problemlere karşı müdahale edilebilecek şekilde üretimi gerçekleştirilmiştir. Kurulum olarak ve firmalara iş makinesinin transferi olarak zorluk oluşturmaz. İş makinesinin firmalara transferi ve kurulumu tek bir nakliye aracı ile gerçekleştirilebilmektedir.
Firmamız bünyesinde bulunan diğer iş makineleri gibi titreşimli elek de Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İş makinesinin üretiminde çevreye ve insanlara karşı zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanılmamaktadır. Satışı gerçekleştirilen tüm iş makinelerinin olası arıza durumlarına karşı firmamız hazır olarak bulunur ve anında müdahale ederek firmaların iş ve zaman kaybını önler. En uygun titreşimli elek fiyatları için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz!

Kırma ve eleme tesislerindeki iş makineleri arasında en önemlilerinden birisi titreşimli eleklerdir.  Titreşimli elekler, tek şase üzerinde gövde, motor, yaylı süspansiyon ve titreşim mekanizmasından meydana gelmektedir.  Titreşimli elekler, ürünleri ebatlarına göre sıralayan ve paketleyen iş makinesidir.

Titreşimli elekler, 2-3 ve 4 katlı olarak üretim gerçekleştirir. Titreşimli eleklerin en önemli görevlerinden birisi, farklı boyutlardaki malzemelerin birbirinden ayrılma işlemini sağlamasıdır.  Kurulum olarak da kolay olan titreşimli elekler, bu özelliğiyle kurulum ve nakil aşamasında firmalara kolaylık sağlar. Titreşimli eleklerde de birçok farklı boyutlarda ve özelliklerde çeşitler bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen titreşimli eleklerden olan 2400×600 titreşimli elek imalatı firmamızca yapılarak satışa sunulmaktadır. 2400×600 titreşimli eleklerin üzerinde 37kw motor bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde tüm tesis ve santrallerde olduğu gibi titreşimli eleklerde Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilip satışa sunulmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde üretim aşamasından geçmesi ve malzemelerin arzu edilen kalitede imal edilmesi için titreşimli eleklerde büyük önem taşır. Firmamız, yüksek kalitede titreşimli elek üretimi yaparak, sektörün ihtiyacını karşılamaktadır. Üretim sürecinde kullanılan kaliteli malzemeler ve imalat aşamasındaki özen sonucunda tüm titreşimli elek modellerimiz yüksek bir kullanım ömrüne sahiptir. Firmamız bünyesindeki satılık 2400×6000 titreşimli elek fiyatları hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için firmamızı ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilirsiniz.

FABO Yatay Elekleri, Titreşim Kontrollü elek grubu olarak da anılan 2 milli tahrik sistemine sahip sıvı yağla yağlamalı, 4 rulmanlı yüksek verimli eleklerdir. Kapasiteleri yüksek, geri dönüş yükleri azdır. İki milli tahrik sistemi vasıtasıyla oval titreşim yaparlar. Bu oval titreşim elek gözlerindeki tıkanmayı engeller. Oval strok, eksen açısı ve büyüklüğü ile kolaylıkla kontrol edilir.

Titreşimli Elekler
5 (100%) 1 vote

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir