Mobil Konkasör Tesisleri

Fabo Makina

Fabo pro serisi mobil konkasör tesislerimiz 6 modelden oluşmaktadır. Pro-70 Mobil Konkasör,Pro-90 Mobil Konkasör,Pro-100 Mobil Konkasör, Pro-120 Mobil Konkasör,Pro-150 Mobil Konkasör,Pro-180 Mobil Konkasör Tesisleri Olarak Adlandırılmıştır.Fabo pro serisi seyyar konkasörlerimiz 70 ton saat ile 500 ton saat kapasiteler arasında beton agregası ,alt yapı temel agregası ve asfalt agregası elde edebilmektedir. Fabo Pro serisi mobil konkasör tesislerine piyasadamobil konkasör, seyyar konkasör, mobil kırma eleme tesisleri gibi adlandırılmaktadır.

Fabo Pro serisi mobil kırma eleme tesislerimiz öncelikle aşındırması az olan yani silist oranı düşük olan madenlerin kırılıp elenip istenilen kalitede istenilen küçüklüğe getirmesine yarayan yeni nesil mobil konkasör tesisidir.

Fabo Pro Serisi Mobil Konkasör Tesislerimiz ’de 05 mm 5-15 mm 15-25 mm Beton Agregası Alınmaktadır. İstenildiğinde ’de Asfalt Agregası ’da Elde Edilmektedir.

Sistemde 0-38 mm 0-70 mm Gibi Tek Kalem Malzemeler Alınmaktadır. Pro Serisi Mobil Konkasör Tesislerimizde İsteğe Bağlı 0-25 mm 0-38 mm 0-50mm gibi baypas malz emesi elde edilebilmektedir, baypas sistemimiz özel klepelidir besleyici sistemimizde özel 2 kademeli grizli z tip ızgara sistemi ile malzemenin temizlenmesi sağlanmaktadır.

Bunker Sistemimiz klasik mobil konkasör tesisleri gibi değildir kamyonla beslemeye uygundur dilediğinizde ekskavatör ve loader ile yüklemede yapılabilmektedir. Pro Serilerimizin Tamamında Turbo Darbeli Kırıcı kullanılmaktadır.

Turbo darbeli kırıcımızın tüm tasarımları FABO Yetkilileri ve Proje Mühendisleri Tarafından Geliştirilerek Dünya Çapında En Yüksek İnceltme ve Küpük Malzeme Çıkararak rakiplerini sollamıştır. Turbo darbeli kırıcılarımız hem Primer Hem Sekonder hem Tersiyer Kırıcı Görevlerini Aynı Anda Üstlenerek Tek Başına Birkaç Kırıcının Görevini yapmaktadır.

Fabo Titreşimli eleklerimiz Yüksek Stroklu ve Yüksek İletkenliğiyle muadillerine karşı daha başarılı eleme yapmaktadır. Sistemimizin tamamına uygun konveyör bantlar seçilerek özel katlama sistemimizle özel Şasimizin üzerine akuple edilmiştir.

Tek bir şase üzerinde Kaya Besleme Bunkeri , Turbo Darbeli Kırıcı , 7 Adet Konveyör Bant , Titreşimli Elek , Elektrik Panosu , Tozsuzlandırma Sistemi ( 1 Ton’luk Su Tankı ) ve hidrolik ünitesi ile aküple olan Pro serisi mobil konkasör tesislerimiz tek tır ile taşınmaktadır.

4.3 (85.45%) 11votes

Bize Ulaşın
close slider