FABO Kırma Eleme Tesisleri & Beton Santralleri

Fabo Global İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. Kırma ve Eleme, Beton Santralleri ve ekipmanlarının yüksek mühendislik teknolojileri ile üretilmesinde ve tedarik edilmesinde lider bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan %100 Türk Sermayeli bir kuruluştur.

Fabo 2003’te Torbalı/İzmir’de kurduğu 6.000m² açık 4.000m² kapalı alanda mütevazi başlangıcından itibaren, 40’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatlar ile birlikte son yıllar da dünya çapında başarı elde etmiş ve pazarda büyük bir ivme yakalayarak sektörün en güvenilir çözüm ortaklarından biri olmuştur. 2016 Yılında müşterilerine daha hızlı ve kalitede en iyi hizmeti verebilmek için kapasitesini artırmış ve İzmir Yazıbaşı Sanayi Bölgesinde 12.000m² kapalı 10.000m² açık alanda ve İzmir Torbalı Sanayi Bölgesinde 18.000m² kapalı 15.000m² kapalı alanda 3. fabrikasını inşa etmiş olup, toplamda 65.000m² üretim tesisleriyle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile her daim yeniliğe ve araştırmaya açık olan Fabo ,Müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için yüksek kaliteli, güvenilir ürünler tedarik etmeyi gurur geleneği haline getirmiş bulunmakta ve dünya markası olma yolunda emin adımlar ile yürürken sorumluluklarından ve kalitesinden asla ödün vermemektedir. Her biri kendi alanlarında deneyimli ve uzman kadrosu ve gelişmekte olan teknoloji ile aynı paralelde ilerlemekte, iş ortaklarına profesyonel çözümler sunmaktadır. Fabo, sadece üretim çalışmalarına önem vermekle kalmamış; 7/24 servis ve yedek parça anlayışı ile müşteriye verilen değeri her geçen gün artırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Küresel gelişmeleri ve değişimleri öngören yapısı ile FABO Makina, kendi sektöründe verimlilik, kalite, partnerleri ve çalışanlarının huzur ve refahı konularında standartları belirleyen, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve güvenilirlik bilinci ile kararlılıkla çalışmaktadır.

Misyonumuz

Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile FABO Makina, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayreti ile geliştirmeye devam edecektir.

İşlerinizi Kolaylaştırırız

Kolaylıkla ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri Servisi ve Teknik Yardım Masası sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Maliyetlerinizi Düşürürüz

Üstün kaliteli ürünlerimiz ve değer yaratan hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin operasyonel performanslarını en üst seviyeye taşıyarak maliyetlerinin düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

Her bir ürünümüz, üstün kalite ve standartlara sahiptir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde, müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilirler. Tüm tedarik zinciri sürecinde her bir ürünümüz, yasal ve çevresel düzenlemelere uygunluk göstermekte; bu sayede müşterilerimiz, Fabo Makinayı güvenilir bir iş ortağı olarak görmektedir.

Menü