Mobil Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

 

Mobil beton santrali kolay hareket ettirilebilecek şekilde tasarlanmış, çok amaçlı kullanılabilen beton santralleridir. Bir iş sahasından diğerine taşınabilmesi için tekerlekli bir şasiye monte edilebilirler. Bu sayede hem satın alındığında kolayca teslim edilebilirler hem de şantiye alanına kolayca monte edilebilirler.

Mobil beton santrali nispeten daha düşük bütçeli olan projeler ya da işin küçük bir kısmında beton santraline ihtiyaç duyan projeler için mükemmel çözümler sunar. Bakım, kurulum, lojistik gibi maliyetleri minimuma indirir. Ayrıca, yeni nesil mobil beton santralleri, sabit santraller kadar verimli kullanılabilirler.

FABO Mobil Beton Santrali

Mobil beton santrali, geçmişte tek seçenek olan sabit beton santrallerinin tahtını sallamaya başlamış durumda. Bunun en önemli sebebi, sabit santrallerin taşınmasının çok zor olması ve uzun süre boyunca aynı yerde üretime devam etmesi. Firmalar için avantajdan çok dezavantaja dönüşen bu hantallık, inşaat firmalarının beton santrali üreticileri tarafından geliştirilen küçük taşınabilir beton santrali satın alarak kendi beton üretimlerini gerçekleştirmeye başlamalarıyla çözüme kavuştu.

Küçük Taşınabilir Beton Santrali Avantajları

  • Kolay taşıma ve kolay kurulum: Su ya da karayoluyla kolayca nakliyesi gerçekleştirilebilir ve kolayca çalışır hale getirilebilir.
  • Saha ihtiyaçlarına göre optimizasyon: Her proje sahasının kendine has fiziksel koşulları vardır. FABO mobil beton santralleri, farklı yerleşimlere göre yeniden düzenlenebilir.
  • Kolay bakım: Tüm ünitelerin ayrı ayrı temizlenebilmesi zamandan tasarruf sağlar.
  • Alan sınırlaması yok: Mobil beton santralini kurmak için çok geniş alanlara ihtiyaç yoktur.
  • Düşük yatırım ve işletme maliyeti: Mobil beton santralleri, pek çok projede kullanılabilecekleri için yatırım maliyetlerini kısa sürede çıkartırlar.
  • Her projeye uygun, esnek çözümler: Aynı beton santrali kullanılarak sabit beton santrallerinin üretim kapasitesine yakın beton üretimi gerçekleştirilebilir.
  • Kolay kullanım: Tüm aksamlar operatörlerin en verimli şekilde çalışabilmesi için tasarlanmıştır.
  • Lisanslama ya da izin gerektirmez: Satılık mini beton santrali çoğu durumda izin ya da lisanslama gerektirmeden kurulup çalıştırılabilir.

FABO Satılık Mini Beton Santrali

FABO mobil beton santralleri her koşula kolayca uyum sağlayan üretken, güvenilir ve uygun maliyetlidir. Kendi teknolojisini üreten ve daima çağın gereksinimlerini dikkate alarak kendini yenileyen FABO’nun uluslararası standartlara uygun, Dünya’nın dört bir yanında işletmelerin kâr oranlarını arttırarak üretime devam eden taşınabilir beton santrali modelleri aşağıdaki gibidir:

Modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeyi unutmayın!

Menü