Mobil Beton Santrali Fiyatları

Beton santralleri; sabit sistemler ve mobil sistem özelliklerine göre iki farklı opsiyonda tasarım ediliyor. Tesis alanlarına göre mobilize veya sabit kullanım sağlanıyor.

Mobil beton santrali fiyatları, üretici firmaların niteliklerine ve geliştirilmiş model özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Hızlı ve pratik çözümler sağlayan beton santralleri, montaj ve demontaj özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Ayrıca ikinci el satış ve kiralama olanakları bulunuyor.

Saatte ortalama 60 m3 ile 100 m3 beton imalatı sağlayan mobil sistemler, istenilen her yerde kolaylıkla kullanılabilir. İş verimliliği, enerji tasarrufu ve düşük maliyet avantajlarıyla oldukça konforlu sistemlerdir.

Tek platform üzerinde pek çok ekipman bulundurulan ve hazır beton üretiminde kullanılan sistemleri, çimento tartım, su tartım ve katkı tartım gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca agrega bunkeri, çimento silosu ve çimento helezon gibi niteliklerle imal edilir.

Seyyar Beton Santrali

Taşınabilir beton santralleri veya mobil beton santrali olarak adlandırılan seyyar beton santrali, profesyonel tasarımlarıyla farklı özellikler ve fiyat seçeneklerinde satışa sunuluyor. Motor kombinasyonları, saatlik üretim kapasiteleri, yedek parça temin ve dayanıklılık özelliklerine göre belirlenen seyyar beton santrali fiyatları, sıfır ve ikinci el satış sistemlerine göre farklı seçkilerde sunuluyor.

30m3/saat, 60m³/saat, 100m³/saat, 120m³/saat, 150m³/saat gib farklı kapasitelerde dizayn edilen seyyar santraller, yük hücreleri ve bant- motor kombinasyonlarına göre değerlendirilebilir. Ayrıca redüktör ve elektrik malzemeleri kullanım opsiyonlarına göre marka ve model değerlendirmesi yapılabilir.

Mobil Beton Santrali

Hızlı kurulum ve verimli çalışma sistemleriyle mobil beton santrali fiyatları, ISO 9001 standartlarında üretilmekte ve genellikle 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Mobil beton santrallerinin üretiminden en nitelikli ekipmanlar ve donanımlarla üretim gerçekleştiriliyor. Örneğin motor sistemi ve redüktör tasarımları, yük hücreleri ve bant dizilimlerinin tamamı, uzun ömürlü kullanım opsiyonları ve yedek parça olanaklarıyla üretiliyor.

Saatlik üretim kapasiteleri, taşınabilir sistem özellikleri, kolay kurulum ve kolay kullanım seçeneklerine göre global marka ve geliştirilmiş modellere göre tercih yapılabilir. Mobil besleme bunkerleri, çift milli mikserler, çimento şilosu ve pan mikserleri ile kombine olarak kullanılan, beton tesislerinde iş yükünü hafifleten, verim sağlayan sistemlerdir. İlk ve ikinci el satış olanakları bulunan seyyar beton santralleri, kullanılacak alanlara göre farklı kapasitelerde üretilmektedir.

Menü