Tersiyer Kırıcı Fiyatları

Tersiyer kırıcı fiyatları ve tersiyer kırıcı modelleri, ince malzeme üretmek isteyen işletme sahiplerinin sürekli takip ettikleri iki önemli konu. Tersiyer kırıcı, üçüncül kırma işleminde kullanıldığı için spesifik amaçlara yönelik bir makinedir. İyi bir yatırım yapabilmek için tersiyer kırıcıyı seçerken dikkatli olmak gerekir.

Tersiyer kırıcı fiyatları özellikle madencilik sektörü için önem arz etmektedir. Kırma işleminin son aşamasında kullanıldığı için, tersiyer kırıcının kalitesi, ürün çıktısının kalitesini de doğrudan etkilemektedir.

Tersiyer Kırıcı Fiyatları ve Modelleri

Tersiyer kırıcı fiyatları, makinenin üretim kapasitesi, standart özelliklerine eklemeler yapılıp yapılmayacağı, kurulum ve nakliyenin hangi koşullarda gerçekleştirileceği gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Bunlara ek olarak, tersiyer kırıcı bir mobil kırma tesisi olarak da satın alınabilir. İşletme ve yatırım maliyetlerini düşürmesi bakımından avantajlı olan mobil tersiyer kırıcıların da fiyatları incelenmelidir.

Bir tersiyer kırıcı almadan önce kırıcı özellikleri ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir.

FABO tersiyer kırıcı seçeneklerimiz şunlardır:

Tersiyer Kırıcı Özellikleri

Tersiyer kırıcı dere yataklarındaki, madenlerdeki ve kalkerlerdeki malzemeleri inceltecek şekilde tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Tersiyer kırıcı, asfalt fabrikaları ve beton santrallerinin ihtiyaç duyduğu ince kumun elde edilmesine olanak sağlar.

Tersiyer kırıcılar, çalışma prensipleri bakımından birincil kırıcı olarak kullanılan darbeli kırıcılarla aynıdır. Fakat birincil ve ikincil kırıcıdan sonra kullanılan ve daha ince malzeme elde etmeye yarayan bir makinedir.

Bunların haricinde;

  • Rotorun dönüş yönü istenildiğinde ya da düzenli olarak değiştirilebilir.
  • İki tarafında da bulunan hidrolik piston sayesinde bakım ve parça değişimi yapılabilir.
  • Çift yönlü rotoru palet ömrünü uzatır.
  • Astar plakaları aşınmaya dayanıklı malzemelerle üretilmiştir.
  • Aşınmaya en çok maruz kalabilecek kısımlar özel koruyucularla güçlendirilmiştir.
  • Verimliliğini kaybetmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Satılık Konkasör Makinesi

FABO’da birincil, ikincil ve tersiyer kırıcılar; çeneli, darbeli, dik milli ve konik kırıcı modelleri; mobil konkasör seçenekleri ve bir kırma eleme tesisinde bulunması gereken tüm ekipmanlar mevcut.

Online kataloğumuzu inceleyerek hazır konkasör tesislerimizden birini seçebilir ya da kendi ihtiyaçlarınıza göre yeni bir tesis oluşturabilirsiniz.

Satış sonrası eğitim, servis ve yedek parça hizmetlerimiz sayesinde işiniz asla yarıda kalmaz. Hemen şimdi arayın, size en uygun konkasör teklifini uzman müşteri temsilcilerimizden alın!

Menü