Tersiyer Kırıcı

Fabo Tersiyer Kırıcı Sistemlerimiz Fabo Mühendisleri Tarafından Geliştirilen Eşsiz Tasarımı İle İstenilen Verimi Elde Edebilmektedir. Fabo Tersiyer Kırıcılar 03mm ve 05 mm ihtiyacı olan firmaların tercih edebileceği bir Kırıcı Tipidir. Tersiyer Kırıcılarımız Taç Ocaklarında biriken 5-15 mm malzemeleri kırıp Tamamını 03-05 mm malzemeye çevirebilmektedir. İstenildiğindede elek üstü 120 mm kadar olan malzemeleride kırıp kuma çevirebilmektedir.

Tersiyer kırıcımız dan çıkan toz da pudra oranı ve istenilen malzeme frankmasyonları tutturulabilmekte olup beton santral ve asfalt üretiminde kullanılan 03-05 taş tozu malzemesini yüksek kalitede üretmektedir. Fabo Kapasitelere göre Fabo TK65 Tersiyer Kırıcı, Fabo Tk100 Tersiyer Kırıcı, Fabo Tk30 tersiyer Kırıcı, Fabo Tk150 Tersiyer Kırıcı Modellerinden Oluşturulmaktadır. Fabo Yeni Nesil Geliştirilmiş Tersiyer Kırıcılarımız İçin Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tersiyer Kırıcı
3.9 (78.18%) 11 votes

Comments

 1. Merhaba satılık tersiyer kırıcı ihtiyacımız var. Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz.

  1. Merhaba Hasan Bey, telefon ile iletişime geçeceğiz sizinle.

 2. Merhaba firmamız olarak 65 lik tersiyer kırıcı istiyoruz. Fiyat ve tersiyer kırıcı özellikleri ile bir atarsanız sevinirim. Mail ve telefonu size yolluyoruz.

  1. Sizinle en kısa süre de iletişime geçeceğiz.

 3. Merhaba kısa vadeli kullanmak üzere kiralık tersiyer kırıcı ihtiyacımız vardı bize yardımcı olursanız çok seviniriz.

 4. Merhabalar eliniz de yani stokta 100 lük tersiyer kırıcı var mı bir de bu makinaların fiyatları nedir acaba

 5. Bize tersiyer kırıcı lazım ama yurt dışına sevkiyatınız var mı birde sevkiyat ücretlendirmesi v.s bu konuda bilgilendirme yaparmısınız.

 6. Hocam kolay gelsin ben diyarbakırdan yazıyorum size de bize tersiyer kırıcılar lazım telefon numaramımız mail adresinize yolladık ilgilenirseniz seviniriz.

 7. Satılık tersiyer kırıcı var mı eliniz de ? ikinci el de olsa farketmez.

 8. Kolay gelsin 65 lik tersiyer kırıcı ihtiyacı için size ulaşmaya çalışıyorum da bize bunun yanında mobil tersiyer kırıcı fiyatları da lazım bu konuda dönüş sağlarsanız seviniriz.

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir