Kırılan malzemelerin farklı boyutlarda ayrışabilmesi için elek sistemlerinin kullanılması gerekir. Elek sistemleri sayesinde istenilen boyutlarda kırılmış malzemeleri seçebilirsiniz.

Eleme sistemlerimiz konkasörlere eklenerek istenilen büyüklükte malzeme elde edilmesine yardımcı olur. Mobil ya da sabit şekilde bulunan konkasörlerde yer alan elek sistemleri hafriyat, maden ya da taşların elenerek istenilen büyüklüklerde ayrılmasını sağlar. Mobil elek ya da buna bağlı eleme sistemleri tek bir makine üzerinden yürütülebilir. Tek parça olarak taşınabilmesi konkasöre kolayca eklenmesini sağlar. Firmamız farklı tonajlara sahip eleme sistemleri ile sizlere yardımcı olur. Tek sistem ürünlerimizi satın alarak hem kırıcı hem eleği bir arada kullanabilirsiniz. Konkasör eleklerimiz malzemelerin istediğiniz ölçülerde kırıldıktan sonra kolayca sınıflandırılmasına yardımcı olur. Mobil elek sistemlerimiz içerisinde farklı ürünler elde edebilirsiniz. Elek sistemlerimizde hidrolik sistem kullanılmasından dolayı elekler istenilen yere kolayca sabitlenir. Elek sistemlerimiz minimum maliyet ve maksimum verim için özel olarak yapılmıştır. Kolayca uzaktan kontrol edilen ürünlerimiz sizlere tasarruf sağlar. Kolayca nakil edilebilen mobil eleklerimiz kolayca monte edilir.

Zorlu hava şartlarından dolayı konkasör sistemleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Konkasör üreticileri her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak ürünün dayanıklılığını ve performansını üst seviyede tutmayı hedefler. Firmamız konkasör konusunda müşterilerinin talepleri doğrultusunda projelere göre özel üretim yapabilmektedir. İşlenmek istenen ürünlerin cinsi, niteliği ve büyüklüklerine göre tesisin konkasör projesi çizilir ve müşteri bilgilendirilir. Proje sayesinde müşteri çalışma alanını ve üretim sahasını hazır duruma getirir. Projede anlaşıldıktan sonra montaj işlemleri için uygun tecrübeli personeller devreye girer. Montaj işlemlerinden sonra tamamlanan tesis test aşamasının ardından hizmet verir. Sistemlerimiz uzun ömürlü olup ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak niteliktedir.

Firma İhiyacına Göre Konkasör Tesisi

Büyük taşları, kayaları ufak parçalar getiren konkasör sistemleri bir çok firma tarafından kullanılır. Taşlar kıran ve temizleyen sistemlere ise konkasör tesisi adı verilir. Taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeyi ufak hale getirerek yol ve yapı sektöründe kullanılabilir duruma getiren konkasör sistemleri firmamız tarafından istenilen kapasiteye göre üretilmektedir. Mobil konkasör sistemleri 1,5 metre kayaları kırabilir ve eleyebilir. Farklı ton kapasitelerine sahip mobil konkasör tesisleri sizlere kolayca kullanım deneyimi sunar. Firmamız eleme sistemlerinin dayanıklı yapısı uzun ömürlü projelerinizde yardımcı olur. Mobil konkasör sistemlerimize opsiyonel olarak ek hazne yerleştirilebilmesi istediğiniz elemeyi yapmanızı sağlar. Elek üzerine konulan malzemenin sağlıklı bir şekilde elenebilmesi için tüm özellikleri içerisinde barındıran mobil konkasör yüksek kapasitede çalışır. 2 ya da 3 katlı olarak çalışan mobil konkasörler her bir ürün için ayrı kalınlık ayarı yapabiliyor. Eleklerden çıkacak olan yeni ürünlerin istenilen kategoride sınıflandırılması ise elek teli aralıklarına göre değişim gösterir. Aradığınız uzun ömürlü ve yüksek verimli mobil konkasör sistemlerini bizlerden satın alabilirsiniz.

Menü