Taş Kırma Makinesi Tedarikçileri

Taş kırma makinesi tedarikçileri maden sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç duydukları çeşitli makine ve ekipmanların üretim veya ithalatını yapan şirketlerdir.

İnşaat ve yapı sektöründe kullanılan küçük boyutlu kum veya çakıl elde etmek için gerekli sisteme taş kırma eleme (konkasör) tesisi denir ve bu makineler taş kırma makinesi tedarikçileri tarafından sağlanır.

Sabit ve Mobil Taş Kırma Makinesi Tedarikçileri

Taş kırma makineleri madencilik endüstrisinde elde edilen taşların kırılıp ihtiyaca göre ufaltılması için kullanılan en temel ekipmanlarından biridir. Bu yüzden taş kırma eleme tesislerinin birincil ekipmanlarıdır ve makinaların özellikleri kadar tedarikçileri de önem arz etmektedir. İster sektöre yeni adım atmış firmalar olsun ister uzun yıllardır bu işin içinde olan firmalar olsun makine tedariği, projelerinin başarısı için düşünülmesi gereken ana konulardandır.

Firmaların satın alma işlemlerini gerçekleştirmeden önce ne tür makinelere ihtiyaçlarının olduğu, projeleri için hangi ekipmanların sağlanması gerektiği belirlemeleri gerekir. Çünkü, piyasada farklı özellikte ve yapıda iki çeşit taş kırma tesisi bulunmaktadır. Bunlar; mobil taş kırma tesisi ve sabit taş kırma tesisidir.

Mobil Taş Kırma Tesisi

Sert yapıdaki cevherlerin ve kayaların kırılıp işlenmesi için kullanılan, mobil bir gövde üzerine inşa edilen tesislerdir. Bu tesisleri diğer konkasör tesislerinden ayıran en önemli özelliği mobil yapıda olmalarıdır. Bu tasarımları sayesinde ulaşım, nakliye ve kurulum giderleri minimum seviyededir. Tek bir tırla nakliyesi sağlanabilen mobil taş kırma tesisleri, kısa süreli veya gezici projelerde firmalara maliyet avantajı ve kolaylığı sağlar.

Sabit Taş Kırma Tesisi

Mobil taş kırma tesisi ile aynı görevi yapmakla birlikte aralarındaki fark bu tesislerin sabit yapıda olmalarıdır. Bu özelliklerinin avantajı daha yüksek performansta ve hacimde üretim yapmalarıdır.

FABO Taş Kırma Makineleri

FABO, Kırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri ile ihtiyacınız olan tüm ekipman tedariklerini sağlamaktadır. 17 yıllık sektör tecrübemiz ve alanında uzman mühendis kadromuzla iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları her alanda destek vermekteyiz.

FABO Makina’nın sizlere sağladığı avantajlar:

  • Üstün kalitede ürünler; Projelerinizden yüksek performans almanızı sağlar
  • Geniş ürün yelpazesi; İhtiyacınız olan tüm makine ve ekipmanları tek yerden tedarik edebilirsiniz
  • Müşteri hizmetleri ve teknik servis; Projenizin tüm aşamalarında 7/24 ulaşıp yardım alabilirsiniz
Menü