Satılık Mobil Darbeli Kırıcı

Satılık mobil darbeli kırıcı genel olarak agrega üretimi için ya da kireçtaşı, asfalt ve beton gibi malzemelerin geri dönüştürülmesi amacıyla kullanılır. Kırıcıların farklı modelleri farklı amaçlara yöneliktir. Darbeli kırıcıların da yatay ve dikey darbeli türleri mevcuttur.

FABO satılık mobil darbeli kırıcı, konkasör üreticileri arasında piyasadaki en uygun maliyetli ve en etkili kırma, eleme ve yıkama tesisi ekipmanlarındandır. Mobil darbeli kırıcı hem birincil hem de ikincil kırma işlemleri için uygundur. Projenin ihtiyaçlarına göre kullanım şekli değişebilir.

FABO Satılık Mobil Darbeli Kırıcı

FABO’nun satılık mobil darbeli kırıcılar, farklı kapasite seçenekleriyle hem büyük bütçeli ve geniş kapsamlı projeler için hem de düşük bütçeli ve nispeten dar kapsamlı projeler için esnek çözümler sunar.

FABO mobil darbeli kırıcı işletmeler için pek çok avantajlar sunar. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Elektronik kontrol sistemi sayesinde kullanımı kolaydır.
  • Tam otomatik aksama sahiptir.
  • Aşınmaya dayalı yıpranmalara dayanıklı plaklarla güçlendirilmiştir.
  • Bakımı kolaydır.

Mobil Darbeli Kırıcı Modelleri

FABO’nun tamamen kendi AR-GE çalışmalarıyla geliştirdiği ve ürettiği darbeli kırıcı modelleri, tüm Dünya’da sektörün önde gelen yüklenicileri tarafından kullanılmaktadır. Madencilik, inşaat ve agrega sektörünün iş geliştirme uzmanları tarafından onaylanmıştır.

FABO’nun Almanya, Bosna-Hersek, Fransa, Polonya gibi Avrupa ülkelerine; Libya, Senegal gibi Afrika ülkelerine satışını gerçekleştirdiği mobil darbeli kırıcı modellerinden bazıları:

Yüksek standartlara sahip MIC Serisi Primer Kırıcı çeşitleri, kapasitelerine göre şunlardır:

Diğer FABO mobil kırıcı çeşitlerimiz:

Mobil Kırıcı

FABO mobil kırıcılar tek bir kamyon şasisi üzerine yerleştirilerek rahatlıkla başka çalışma sahalarına taşınabilirler. Farklı zaman dilimlerinde, kurulum masrafı olmadan tekrar tekrar kullanılabilen mobil kırıcılarla verimliliğinizi %60 oranında arttırabilirsiniz.

FABO’nun mobil kırıcıları ağır hizmet tipi besleyicilerle donatılmıştır.

Yenilikçi tasarımlarımızdan, yedek parça imalatımız ve proje sonrası vermiş olduğumuz hızlı bakım hizmetlerinden yararlanmak, daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü