Satılık Konkasör Makinesi

Satılık konkasör makinesi, kırıcılar, elek, konveyörler ve besleyici bunkerlerden oluşan kompleks bir yapıya sahiptir. Farklı ekipmanların bir araya gelerek oluşturduğu konkasörler, makinenin hangi amaçla kullanılacağına bağlı olarak optimize edilebilirler.

Satılık konkasör makinesi seçilirken üretim kapasitesine dikkat edildiği kadar kırıcı tipine de dikkat edilmelidir. Tesiste bulunan en önemli parça olan kırıcı, çeneli, darbeli, konik ya da tersiyer kırıcı gibi farklı alt türlere sahiptir. Her biri farklı çalışma prensiplerine sahip olan bu kırıcı türleri, makinenin verimliliğini ve kullanım süresine doğrudan etkiler.

Satılık Konkasör Makinesi Tipleri

Satılık konkasör makinesi, tesisi oluşturan ekipmanların çeşitliliği haricinde mobil ve sabit konkasör tesisleri olarak da ikiye ayrılır. Sabit konkasör tesisi genelde uzun dönemli projelerde kullanılırken, mobil konkasör makineleri kısa süreli ve makinenin birden çok sahada çalışmasını gerektirecek projelerde tercih edilir.

Konkasör makinelerini birbirinden ayıran bir diğer faktör de üretim kapasiteleridir. Örnek vermek gerekirse;

  • Satılık 140 lık konkasör
  • 90 lık konkasör
  • 110 luk çene kırıcı

Gibi saatte kaç ton üretim kapasitesine sahip olduğuna göre sınıflandırmalar mevcuttur.  

Satılık 140 lık Konkasör Özellikleri

FABO’nun üretmekte olduğu sabit konkasör tesisleri, maksimum verimlilik ve minimum işletme giderleri sağlamak üzere tasarlanmıştır. 140 lık konkasör tesisimiz de saatte 130 ile 180 ton arasında üretim yapabilmektedir.

Çoğunlukla madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilen 130-180 T/S Kapasiteli Taş Kırma Eleme Tesisi’nin özellikleri şunlardır:

  • 25m3 ızgaralı besleyici bunker
  • 900×650 mm Primer Çeneli Kırıcı
  • 1120×1000 mm Sekonder Darbeli Kırıcı
  • 1600×5000 mm Titreşimli Elek
  • 800 mm Konveyör Bantlar
  • 600 mm Stok Konveyör Bantlar
  • Kontrol kabini ve elektrik paneli

140 lık konkasör tesisi, isteğe göre 90 lık konkasör olarak da düzenlenebilmektedir.

90 lık Konkasör Fiyatları

FABO, sektördeki 20 yıla yakın tecrübesi ile hem ulusal hem de küresel anlamda önemli bir konkasör üreticisi konumundadır. Sadece makine kalitesiyle değil, satış öncesinde ihtiyaçların belirlenmesini de kapsayan geniş müşteri hizmetleri servisiyle, satış sonrası eğitimleri, yedek parça ve servis hizmetleriyle de rakiplerinden ayrılmaktadır.

FABO’dan sadece bir makine satın almazsınız, uzun vadeli ve güvenilir bir iş ortaklığı için de adım atmış olursunuz. Üstelik muadillerine göre çok daha uygun fiyatlarla. Ayrıntılı bilgi için bizi aramayı unutmayın!

Menü