Sabit Beton Santrali

Sabit beton santrali mobil ve kompakt beton santrallerine göre daha büyük, proje sahasında sabit kalan, yüksek kapasiteli santrallerdir. Bu tesislerin içerisinde çimento silosu, mikser, agrega bunkerı ve besleme sistemleri bulunur.

Sabit beton santrali genelde uzun dönemli beton ihtiyacını giderme amacıyla kullanılırlar. Kapasiteleri saatte 60 m3 ile 200 m3 arasında değişir. Doğru bakımları yapılan, kaliteli sabit beton santralleri uzun yıllar boyunca aynı verimliliği sağlayarak kullanılabilir. FABO, yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle beton santrali imalatı yapmakta ve Dünya’nın önde gelen firmalarıyla iş ortaklıklarını sürdürmektedir.

Sabit Beton Santrali İmalatı

FABO sabit beton santrali modelleri, sektördeki deneyimimiz sonucu elde ettiğimiz birikimin izlerini taşımakta, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik imal edilmektedir. Beton santrali tasarımı, geliştirmesi ve üretimi tamamen kendi çalışmalarımız sonucu gerçekleştirilmektedir. 43 ülkeden farklı firmalara ulaştırdığımız santrallerimiz ve her geçen gün arttırmakta olduğumuz müşteri portföyümüz, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan makineler ürettiğimizin göstergesidir.

FABO’nun satılık beton santrali haricinde, çeşitli beton santrali ekipmanları ve yedek parça satışı da bulunmaktadır. Bu bağlamda;

  • Çift milli mikser
  • Planet mikser
  • Pan mikser
  • Single shaft mikser
  • Çimento siloları
  • Agrega bunkerleri

Gibi ekipmanları da haricen karşılamaktayız.

Satılık Beton Santrali

Sabit beton santralleri, mobil beton santrallerinden farklı olarak, büyük ölçekli beton üretimi için optimize edilmişlerdir. Yüksek kaliteli beton üretimi için tam kapasitede, verimli ve iş güvenliği kurallarına uygun şekilde çalışmak üzere tasarlanmışlardır. Uzun süreler boyunca üretim yapabilen ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyabilen makinelerdir. Prekast beton üretiminde ya da geniş hacimli altyapı projelerinde büyük avantajlar sağlarlar.

FABO’nun tecrübeli mühendis kadrosu ve teknik ekibi, beton santrali tasarımı konusunda sektörün önde gelen isimlerinden oluşturulmuştur. Firmamız, Türkiye’deki beton santrali üreticileri arasında öncü bir konuma sahiptir. AR-GE çalışmalarına verdiğimiz öncelik sayesinde kaliteli beton santrallerini piyasaya göre daha düşük fiyatlara sunabiliyoruz.

Sabit Beton Santrallerinin Avantajları

  • Sabit beton santrallerinin kurulumu, önce temele beton dökülmesi ve sonra tüm makinelerin sabitlenmesi şeklindedir. Bu sayede her türlü iklimsel ve çevresel faktöre karşı dayanıklı olmaktadır.
  • Sabit beton santralleri ticari beton üretimi yapan firmaların ihtiyaçlarını karşılar.
  • Sabit beton santralleri, mobil beton santralleri ile karşılaştırıldığında, üretim kapasitesi bakımından daha avantajlı olmaktadır. Eğer farklı proje sahalarında beton üretimi yapılmayacaksa sabit beton santralleri tercih edilmelidir.
Menü