Satılık İkinci El Kırma Tesisi

Satılık ikinci el kırma tesisi kullanılmamış konkasör tesisi, 2. el konkasör tesisi ve 2. el mobil kırma tesisi fiyatları kullanılmamış (sıfır) konkasör tesislerine oranla daha uygundur.

Satılık ikinci el kırma tesisi daha uygun maliyetlerle kurulabildiği için firmalara önemli maliyet avantajları sağlamaktadır. FABO Global olarak taş kırma ve eleme tesislerinin ve beton santrallerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında firmamız ihtiyaç duyan firmalara ikinci el tesis ve santral temini de gerçekleştirmektedir.

Satılık İkinci El Kırma Tesisi Nedir?

Konkasör tesisi olarak da bilinen taş kırma ve eleme tesisleri iri boyutlu taşların işlenebilecek kadar küçük boyutlara getirilmesinde kullanılan tesislerdir. Bu tesisler birbirine entegre birçok farklı makine ve ekipmandan oluşmaktadır. Kırma tesisleri aracılığıyla elde edilen agrega yapı ve inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Günümüzde piyasada bulunan kırma tesislerinin farklı modelleri bulunmaktadır.

Konkasör tesisleri inşaat sektörünün temel ihtiyacı olan işlenmiş kum üretimi gerçekleştirir. Sert maden ve taşları işleyen bu tesisler yüksek performans sergileyen büyük üretim tesisleridir. Bu yüzden farklı fiyat skalasına sahiptir. Fakat ilk yatırım yapılacağı zaman sıfır konkasör tesisleri yerine daha uygun maliyetli seçeneklerde seçilebilir. Henüz hiç kullanılmamış konkasör tesislerinin en iyi alternatifi ikinci ek konkasör tesisleridir. İkinci el konkasör tesisleri, firmalar tarafından bir müddet kullanıldıktan sonra satışa çıkartılan tesislerdir. Konkasör tesisleri uzun yıllar çalışabilecek şekilde tasarlandıkları için ikinci el olarak alınsa da uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Satılık İkinci El Kırma Tesisi Nedir?
İkinci El Kırma Tesisi Nerelerde Kullanılır?

İkinci El Kırma Tesisi Nerelerde Kullanılır?

Kırma ve eleme tesislerinin temel kullanım alanı farklı boyut ve özelliklerde agrega üretimidir. Agrega nasıl üretilir? Sorusuna verilebilecek en basit cevap; iri boyutlu taşların konkasör tesislerindeki kırıcılar kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden ikinci el kırma tesisleri agrega ihtiyacının olduğu her alanda kullanılabilmektedir. Yapı ve inşaat şirketleri ikinci el kırma tesisi temin edip projelerinde ihtiyaç duydukları yapı kumunu üretebilir. Aynı zamanda agrega satışı yapan firmalar da yine ikinci el kırma tesisi satın alarak agrega üretebilir.

Kırma ve eleme tesisleri farklı coğrafyalarda yüksek performans sergileyebilecek özelliklerde tasarlanmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde kırma işlemi yapabilen ikinci el kırıma tesisleri zorlu iklim şartlarında bile herhangi bir aksama yaşamadan agrega üretimi yapabilmektedir. FABO Global marka ikinci el kırma tesisleri hem sıfır hem de ikinci el olarak güvenle temin edilebilir.

İkinci El Kırma Tesisi Avantajları

Kırma ve eleme tesisleri farklı amaçlarla alınıp işletilebilmektedir. Bir üretim tesisi şeklinde çalışan konkasör tesisleri aynı zamanda yüksek kârlılık sağlayabilen önemli yatırım araçlarıdır. İkinci el kırma ve eleme tesisleri de sahip olduğu bazı özellikler sayesinde firmalara önemli avantajlar sunmaktadır.

Bunlar;

  • Fiyatları sıfır kırma ve eleme tesislerine göre daha uygundur
  • Bu bakımdan firmaların yatırım giderlerini düşürür
  • Daha uygun maliyetlerde agrega üretimi yapan firmaların kârlılık oranı düşer
  • Sıfır kırma tesisiyle aynı görevi görür
  • Farklı model ve özelliklerde seçenekler bulunmaktadır
  • Sabit ve mobil seçenekleri bulunmaktadır
İkinci El Kırma Tesisi Avantajları
FABO Global İkinci El Kırma Tesisi

FABO Global İkinci El Kırma Tesisi

FABO Global markası kırma eleme tesisi ve beton santrali üretimi yapan piyasadaki öncü kuruluşlardandır. Kendi mühendisleri tarafından geliştirilen tüm makine ve ekipmanlar FABO global garantisi kapsamındadır. Firmalara günümüzde sıfır kırma tesisi temini sağlayan FABO global aynı zamanda ikinci el kırma tesisi çözümleri de sunmaktadır.

FABO Global bünyesinde bulunan kırma tesisleri öncelikle firma tarafından teslim alınır. Tesislerin gerekli tüm tamir ve bakımları yapılır. Ardından da ihtiyacı bulunan firmalara teslim edilmek üzere satışa konulur. Agrega üretimi için gerekli tüm özelliklere sahip olan ikinci el kırma tesisi FABO Global markasının garantisiyle satılmaktadır. FABO Global marka ikinci el konkasör tesisleri güvenle alınıp işletilebilir.

Satılık İkinci El Kırma Tesisi Fiyatı

Kırma eleme tesisleri farklı modellerde ve yapılarda üretilebilmektedir. FABO Global firmalara mobil kırma ele tesisi veya sabit kırma eleme tesisi seçenekleri sunar. Aynı şekilde ikinci el kırma tesisleri de sahip olduğu özelliklere göre sınıflandırılır. İkinci el kırma tesisi fiyatları da tesisin modeline ve yapısına göre belirlenmektedir. İkinci el kırma ve eleme tesisi fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık İkinci El Kırma Tesisi Fiyatı
Menü