Satılık Darbeli Kırıcı

Satılık darbeli kırıcı, çalışma yürütmekte olduğunuz projelerde verimliliği arttıran ve mevcut üretim kalitenizi daha yukarı çeken etkilere sahip, uzun ömürlü bir yatırımdır. Taşınabilir ya da sabit darbeli kırıcılar pek çok alanda kullanılabilir.

Satılık darbeli kırıcı alarak inşaatlarda ya da yıkımlarda meydana gelen artık malzemeleri dönüştürerek kâr elde etmek mümkündür. Mevcut projenizde böyle bir fırsattan yararlanmak hem işletme giderlerini dengeleyici bir gelir kapısı açar hem de çevreye daha az zarar vererek atık miktarı azaltılmış olur.

FABO Satılık Darbeli Kırıcı Tipleri

Satılık darbeli kırıcılar farklı ihtiyaçlara göre optimize edilmiş alt türlere ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Primer Darbeli Kırıcılar
  • Tersiyer Kırıcılar
  • Sekonder Kırıcılar

şeklindedir. Hangi tip darbeli kırıcının kullanılacağı iş hacmine, kırma işleminin uygulanacağı materyalin yapısına ve materyalin son halinin hangi boyutlarda olması gerektiğine göre değişmektedir.

Satılık taş kırma tesisi seçimi yaparken makinelerin dikkat edilmesi gereken özellikleri, bu üç ana başlıkta toplamak mümkündür.

Konkasör

Satılık Taş Kırma Tesisi

FABO’nun darbeli kırıcı tipleri ve modelleri, müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır ve müşterilerin istedikleri tipte kırıcıyı seçebilmeleri için farklı kategorilere ayrılmıştır.

  • Primer Darbeli Kırıcılar: Kırma hızı çok yüksek olan ve kırma aşamasının başında kullanılan kırıcı tipidir. Küçültme oranı oldukça yüksektir.
  • Tersiyer Kırıcılar: Satılık tersiyer kırıcı da çalışma prensibi bakımından darbeli kırıcı sınıfına dahildir. 0 – 5 mm kum ihtiyacına yönelik kullanımı oldukça yaygındır. Bu bakımdan, kırma işleminin üçüncü safhasında kullanıldığı söylenebilir.
  • DMK Darbeli Kırıcılar: Genelde ilk kırma aşamasında kullanılan darbeli ya da çeneli kırıcıdan sonra, ikinci aşamada kullanılırlar. Aşınma maliyetini azaltmak için tasarlanmışlardır.

FABO’nun Diğer Kırıcı Modelleri

17 yıllık sektörel tecrübesi, Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki temsilcilikleri ve önde gelen firmalara sağladığı çözümleriyle FABO Türkiye’nin iftihar kaynağı bir Dünya markasıdır. Bunun arkasında yatan sebep, kendi teknolojisini üreten ve her daim yenilikçi bakış açısıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veren yapısıdır.

FABO’nun diğer kırıcı modellerini incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Menü