Taşınabilir Kırma Tesisi

Taşınabilir kırma tesisi kurulumu ve taşınması kolay, mobil kırma tesisidir. Her bir mobil kırma tesisinde titreşimli besleyici, çeneli-darbeli-konik kırıcılardan biri, titreşimli elek ve konveyör bulunur.

Taşınabilir kırma tesisi tasarım ve üretim sürecinde ileri teknoloji kullanılan entegre tesistir. FABO tarafından geliştirilmiş olan mobil kırma tesisleri paletli, tekerlekli ya da tek bir çekici tarafından taşınabilecek şekilde olmak üzere farklı tasarımlara sahiptir.

FABO Taşınabilir Kırma Tesisi

FABO taşınabilir kırma tesisi, ekipmanların genel fonksiyonlarına ve tesisin yapısına uygun olmak şartıyla, müşterilerin özel isteklerine göre özelleştirilebilirler. Bu anlamda, standart tasarımlarımız ekipman eklemeye, çıkarmaya ya da değiştirmeye elverişli, esnek tasarımlardır. Farklı kapasite ve özelliklere göre sınıflandırılmış ve sınıfının en iyi mobil kırıcı seçeneklerini sunan tesislerimiz küresel madencilik, inşaat ve metalürji gibi sektörlerin önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklıkları kurmaktadır.

Dünya çapında faaliyet göstermekte olan firmamız madencilik işletmeleri, agrega tesisi ya da cevher çıkarma tesisleri için verimliliği yüksek, sürdürülebilir kırma tesisleri satmaktadır. Mobil kırma tesisi içerisinde taşınabilir eleme tesisi ve duruma göre taşınabilir çeneli kırıcı halihazırda bulunmaktadır.

Mobil Konkasör Tesisleri

Taşınabilir Kırma Eleme Tesisleri

Önde gelen firmaların madencilik ya da agrega üretimi gibi ihtiyaçlarına karşılık veriyor olmaktan gurur duyuyoruz. Verimliliği ve kârlılığı arttırmak için tasarlanmış entegre çözümlerimizle en kısa sürede faaliyete geçebilmeniz için çalışıyor, ücretsiz eğitim ve 1 yıllık servis garantisi vererek işinizin devamlılığını sağlıyoruz.

Hızlı kurulum ve maksimum mobilite için FABO’nun yeni nesil taşınabilir kırma tesisleri hakkında müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. 13 ülkeyi kapsayan temsilcilik ağımız sayesinde sizlere anında cevap vererek ihtiyaçlarınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz.

En İyi Mobil Kırıcı Nasıl Seçilir?

Temelde tüm kırma tesislerinin çalışma mantığı benzerdir. İster sabit kırma tesisi olsun ister mobil kırma tesisi, ikisinde de benzer kırma teknikleri kullanılır. Kimi tekerlekli treylere monte edilebilir, kimiyse kendinden tahriklidir. Peki, temelde bu benzerliklere sahip olan kırıcılar arasında nasıl seçim yapılmalı.

Kırma tesisi seçerken dikkat edilmesi gereken temel noktalar şunlardır:

  • Kırılacak malzemenin yapısı ve ne kadar sert olduğu
  • Birincil kırma sonucu elde edilecek ürünün maksimum boyutu
  • Kırılmış materyalin son halinin hangi boyutta olacağı
  • Saat / ton açısından kapasitesi

FABO’da her ihtiyaca uygun mobil kırma tesisi seçenekleri var. Projenizi büyütmek ya da iş hacminizi genişletmek için siz de FABO’yu tercih edin.

Kırma Eleme Tesisi

Menü