Sabit Beton SantraliBeton Santrali


Sabit beton santrali çalışma alanı belli olan işletmeler için idealdir. Hazır beton ihtiyacı olan firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları bu ürünler, uzun yıllar sürecek büyük projelerde sıklıkla kullanılır. İşletme ihtiyaçlarına göre farklı türleri bulunan sabit beton santralleri, saatte ortalama 30 ila 200 m3 beton üretimi yapma kapasitesine sahiptirler.

Firmamızın taş kırma ve eleme tesisleri için sağladığı üstün başarıyı, beton santrali hizmetlerinde de görmekteyiz. Fabo Makina bünyesinde elde edilen beton santralleri, normal beton santrallerine göre daha yüksek verim sağlamaktadır.

Ancak firma olarak daha da fazla performans elde edilmek istendiğinde, isteğe bağlı Twin-Shaft mikser eklemesi de yapılabilir. Firmamızın üretimini yaptığı sabit beton santrallerine farklı mikser çeşitleri eklenerek, daha farklı ve geniş kullanım alanına sahip hazır beton ürünleri elde edilebilir. Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanan ürünlerimiz, çevreye ve insan sağlığına dost ham malzemelerden üretilmektedir. Sektörün lider isimleri arasında yer alan firmamız, satış sonrası montaj, demontaj, nakil, tamir, bakım, temizlik ve yedek parça hizmetlerinde de müşterilerinin yanında olarak kesintisiz hizmet vermektedir.
Mühendislerimiz tarafından özenle üretilen iş makinalarımızın her türlü yedek parça ihtiyacını en kısa sürede müşterilerimize ulaştırarak, en verimli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerin istekleri, kurulmak istenen arazinin koşulları, alınmak istenen verime göre şekillendirilen sabit beton santralleri, firmamız tarafından 1 yıl garantili şekilde satılmaktadır. Kısa süreli kurulum ve düşük maliyet özellikleri ile her bütçeden işletmenin tercihleri arasındadır.

Ülke genelinde hazır beton ihtiyacını karşılamak için kurulan pek çok firmayı geride bırakıp liderler arasında yer alan Fabo Makina, sabit beton santrali üretim ve satışında da zirvede yer almaktadır. Kaliteli iş makinalarını en avantajlı ve ekonomik şekilde satın alıp uzun süreli kullanımlarda sorun yaşamamak için firmamızdan destek alabilir, sabit beton santrali fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sabit Beton Santrali Avantajları :
Kapasiteleri yüksek olduğundan daha fazla beton üretir.
Otomasyon sistemi (bilgisayarlı kontrol) ile en iyi kalitede beton elde etme imkânı.
Ekstra mikser seçeneği ile çeşitli tiplerde beton elde etme olanağı.
Düşük maliyet, kolay bakım ve stabilize çalışma imkanı.
Sabit beton santrallerimiz, CE standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp, üretilmektedir.Beton Santrali

İnşaat sahalarına kurulan beton santrali ile kolay, hızlı ve ihtiyaca uygun beton ihtiyacınızı karşılayacaksınız.

Beton Santrali Çeşitleri

Beton santralleri ihtiyaca göre çeşitlere ayrılmaktadır. Geçmişte sadece sabit beton santralleri kullanılıyordu. Ancak inşaat sektörünün genişlemesi, inşaat sahalarının çeşitlenmesi ile beton ihtiyacı da arttı ve çeşitlendi. İhtiyaç sebebiyle mobil platformlar da kullanılmaya başlandı. Sabit santraller sürekli olarak üretim yapılan yerlerde kullanım için idealdir. Kısa süreli inşaatlar, metro gibi ulaşım yollarının inşaatı ya da altyapı çalışmaları gibi alanlarda mobil beton santralleri kullanılacaktır.

Sabit Beton Santrali

Çalışma alanı belirli ve sürekli olan işletmeler için sabit beton santraliöneriyoruz. Uzun yıllar sürecek olan projelere kesintisiz beton üretimi bu santral ile sağlanacaktır. Yüksek verim sağlayan santrallerimiz ile işiniz daha kısa sürede ve daha kaliteli şekilde yürütülecektir. İnşaatlardaki temel malzeme betondur denilebilir. Bu yüzden beton santralleri kesintisiz olarak çalışır ve oldukça yıpranır. En çok da asıl işi yapan mikserler kırılma ya da aşınmalara açıktır. Bu yüzden ürünlerimizde mikserlere ekstra önem veriyoruz.

Mobil Beton Santrali

Mobil beton santralleri inşaat sahaları için oldukça uygundur. Taşınabilir olması sayesinde kısa süreli işler için daha uygundur. Satın aldığınız platform firmamızca bir gün gibi kısa bir sürede dahi kurulabilir. Acil durumlar için oldukça uygundur. Sadece bir tır kullanılarak tüm santral getirilerek kurulur. Nakli kolay olduğu için kısa sürede kurulum tamamlanacaktır. Mobil beton santrali de ihtiyacınıza uygun olan betonu yapmanız için gerekli donanıma sahiptir. 4 farklı mikser başlığı ile istenilen türde beton yapılabilir. Beton santralleri bilgisayara bağlı olarak çalışır. Bu sayede istediğiniz oranda karışımlar hazırlamak mümkündür. İnşaatın türüne göre beton çeşidi yapabilirsiniz. Bilgisayarlı olması sayesinde kusursuzca çalışacaktır. Yanlış hesaplar olmadığından malzeme israfı da olmayacaktır.

Deneyimli Hizmet

16 yıl önce bu sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız, şu anda sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. İlk olarak ülkemizde hizmet verirken, sonrasında başlanan ihracat yolculuğunda 43 ülkeye ulaşmış durumdayız. Firmamız yıllara dayanan deneyimi ile tüm beton platformlarını sizin için sunuyor. İhtiyaçlarınızı bizimle paylaşmanız halinde sizin için en uygun olan beton platformunu öneriyoruz. Sadece satışa kadar değil, satış sonrası destek ile de müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz.

Kesintisiz İletişim

Firmamız yalnızca beton santrali tesisi satışı yapmakla kalmayıp, gerekli olan tüm desteği de sunar. Tesisle ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda servis hizmeti sunuyoruz. Bazı parçaların bozulması halinde gerekli olan yedek parçalar firmamızca temin edilir. Yeni nesil teknolojiler sayesinde en kısa sürede en kaliteli parçalar ile ikame edilir. Böylece santrali kullanmaya ara vermek yerine işlerinize devam edebilirsiniz. İnşaatı tamamlayınca mobil platformu başka yerlerde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bize Ulaşın
close slider