Mobil Beton Tesisi

Mobil beton tesisi kullanımı kolay ve monte edildikten sonra birkaç saat içerisinde üretime hazır hale gelen pratik makinelerdir. İhtiyaca göre çift milli mikser ya da pan mikser seçenekleriyle satın alınabilirler.

Mobil beton tesisi yatırım maliyetini çok kısa bir sürede karşılayarak işletmeleri kısa sürede kâra geçiren bir yatırım aracıdır. Bir beton santralinde olması gereken tüm parçaları içeren kompakt yapısı sayesinde farklı projeler için de kullanılabilir.

FABO Mobil Beton Tesisi

Mobil beton tesisi sahip olduğu ileri teknolojik ekipmanlarla sabit beton santrali ile yapılabilecek üretimi tek başına üstlenebilir. Kolay taşınabilir ve kurulabilir olması sebebiyle hem Dünya’da hem de Türkiye’de en çok tercih edilen beton santralleridir.

FABO’nun sektörel tecrübesiyle AR-GE çalışmalarını birleştirerek üretmekte olduğu mobil beton santrali çeşitleri, şimdiye kadar Almanya, Makedonya, Umman, Mısır, Ürdün, Kazakistan, Bosna, Ukrayna gibi çeşitli ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Yüksek verimlilik ve düşük maliyet avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerimizin sayısı günbegün artmaktadır.

Mobil Beton Santrali Avantajları

FABO güvencesiyle imal edilen ve satışa sunulan mobil beton santrallerinin avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Herhangi harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışabilir.
  • Kurulum esnasında vince ihtiyaç duymaz, kolayca üretime hazır hale gelir. Bu sayede zaman ve para tasarrufu sağlar.
  • Az yer kapladığı için dar çalışma sahalarında bile kullanılabilir.
  • Üretilen mobil beton karıştırma tesisleri ve diğer tüm ekipmanlar, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz tarafından ayrıntılı olarak kontrol edilir ve denetlenir. Müşterinin herhangi bir sorunla karşılaşmadan üretime başlaması garanti altına alınır.
  • İlk kurulum ve makine kullanımıyla ilgili eğitimler uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

Beton Santrali

Mobil Beton Karıştırma Tesisleri Nerelerde Kullanılır?

Mobil beton santralleri, hazır beton üretimi yapan firmalar tarafından, inşaat firmalarına beton tedarik etme amacıyla kullanılırlar. Bazı inşaat firmaları, hazır beton firmasıyla çalışmak yerine kendi mobil beton tesislerini alarak iş hacimlerini genişletme yolunu da tercih etmektedirler.

Mobil beton santralleri en az sabit beton santralleri kadar dayanıklı ve uzun ömürlü oldukları için kârlı yatırım araçlarıdır. Bu sebeple düzenli beton ihtiyacı olan her sektörden firma, maliyetlerini azaltmak ve çözümlerini şirket bünyesinde gerçekleştirmek için mobil beton tesisleri satın almaktadır.

Menü