Dik Milli Darbeli Kırıcı

Dik milli darbeli kırıcı en çok özelliği barındıran patentli kırıcılardan biridir. Her üreticinin kendine has konfigürasyonları olabilir. Malzemeyi daha küçük parçalara ayırmak için en çok kullanılan kırıcı tiplerinden biridir.

Dik milli darbeli kırıcı özellikle yol yapımı için ihtiyaç duyulan agregaların üretimi için sık tercih edilir. Yüksek hızlı rotor ve örsler aracılığıyla malzemenin parçalanması sağlanır. Malzemenin son hali, benzer kübik şekiller olarak elde edilir.

FABO Dik Milli Darbeli Kırıcı

FABO dik milli kırıcı ürün verimini en üst düzeye çıkarır. Farklı kapasitelere sahip modelleri sayesinde küçük – büyük her türlü projede büyük avantajlar sağlar.

Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Kullanımı ve bakımı kolaydır.
  • Enerji maliyeti düşüktür.
  • Ton başına aşınma maliyeti düşüktür.
  • Her türlü iklim koşulunda sorunsuz çalışır.
  • İşletme maliyetini azaltmaya yardımcı olur.

Dik milli darbeli kırıcılar asfalt agregaları, yol tabanı oluşturma, çakıl ya da kum elde etmek için idealdir. Madencilik sektöründe de boksit, manyezit, demir cevheri ve perlit gibi malzemelerin kırılması için kullanılabilir. Dik milli kırıcı atık geri dönüşümü için de mükemmel sonuçlar alınmasını sağlar.

Satılık Dik Milli Kırıcı

Dik milli kırıcı satın almak, piyasadaki en çok yönlü kırıcıyı alarak iş hacmini genişletmeye yönelik önemli bir adımdır. Dik milli kırıcı üreticisi firmalar, her geçen gün yeni özellikler ekleyerek bu makinelerin kullanım alanlarını arttırmaktadır.

FABO kırma ve eleme tesisleri, daha yaşanabilir ve temiz bir çevre için tasarlanmıştır. Dik milli kırıcılar da aynı şekilde çevreye olumsuz etkileri azaltmak adına daha az gürültü ve toz kirliliği oluştururlar.

Dik milli kırıcı ikincil ya da üçüncül kırma işlemi için kullanılabilirler.

Dik Milli Kırıcı Üreticisi FABO

Yaklaşık yirmi yıllık tecrübesiyle Dünya’nın önde gelen madencilik, atık geri dönüşüm ve inşaat firmalarına makine tedariği sağlayan FABO, mobil dik milli kırıcılar ve sektörün ihtiyaçlarına göre optimize edilmiş çeşitli kırıcı tipleri üretmektedir.

Kırıcı tipleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

Menü