Kullanılmış Beton Santrali

Kullanılmış beton santrali kısa dönemli projeler için firmalar tarafından alınmış ve proje bitiminde satılığa çıkartılmış beton santralleridir.

2. el beton santrali olarak da bilinen kullanılmış beton santrali direkt olarak FABO tarafından da firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tedarik edilebilir.

Kullanılmış Beton Santrali Nedir?

FABO tarafından imalatı yapılan kullanılmamış beton santrallerinin proje bitiminde ikinci el olarak satışa sunulan beton santralleridir. FABO beton santralleri piyasadaki en son teknoloji ve yüksek mühendislik üretim modelleri kullanılarak tasarlandığı için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkânı sunarlar. Bu yüzden FABO tarafından üretimi yapılan taş kırma ve eleme tesisleri ile beton santralleri birden çok projede kullanılabilir bir sağlamlığa sahiptir. Tüm makinelere teknik servis ve yedek parça hizmeti sunan FABO, 2. El beton tesislerinde de firmaların ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmaktadır.

FABO ikinci el beton santrallerinin avantajları ve sahip olduğu özellikler şu şekildedir;

  • Santrallerin gerekli tüm bakımları FABO mühendisleri tarafından yapılmaktadır
  • Makinaların ihtiyaç duyduğu tüm yedek parçalar FABO tarafından tedarik edilmektedir
  • Beton santrallerinin montaj ve demontaj işlemleri FABO ekipleri tarafından yapılmaktadır
  • Firmaların ihtiyaç anında 7/24 servis desteği sağlamaktadır

Beton Santrali Nedir?

Beton santrali, en çok inşaat sektöründe kullanılmak üzere yol yapımı, baraj yapımı, havaalanı yapımı gibi birçok yapının inşasında kullanılan temel malzeme olan betonun üretiminin gerçekleştiği tesislerdir. Beton santralleri, yüksek kapasitede üretim yapabilen kompleks yapıda tesislerdir. Birçok makinenin birbiriyle entegre bir şekilde çalıştığı beton santralleri, tasarım türlerine göre üç farklı yapıda üretilmektedir. Bunlar; sabit beton santralleri, mobil beton santralleri ve kompakt beton santralleridir.

FABO İkinci El Beton Santralleri

Sektördeki uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle beton santrali üretimi gerçekleştiren FABO, bu alanda sürekli gelişip ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırarak sektörün öncü kuruluşlarından biri konumuna gelmiştir. FABO sıfır beton santrallerinin yanında firmaların ihtiyaçlarına göre daha uygun maliyetlerdeki ikinci el beton santrali seçenekleriyle de sektörde güvenilen marka olmuştur.

Firmaların ihtiyacı doğrultusunda en iyi verimin alınması için projeye özel üretim seçeneklerimiz, 7 gün 24 saat servis desteğimiz ve her projeye uygun seçeneklerimizle iş ortaklarımızın yanındayız.

Menü