Kırma eleme tesisleri yüksek kapasiteli kırıcıların bir arada olduğu önemli alanlardır. Bu tesisler içerisinde kırılacak olan taşların sertlik derecesi ve katman kalınlığı belirli elemelerden geçer.

İyi bir konkasör tesisinesahip olmak için hemen bizlerden deste alabilirsiniz. Konkasör imalatı konusunda yılların deneyimi ile sizlerin yanındayız. Kalite politikasından yola çıkarak siz değerli müşterilerimiz için en doğru tasarımları bir araya getiririz. İhtiyacınız olan sabit mobil konkasör sistemlerini firmamızdan en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen makinelerimiz zorlu şartlar altında verimli bir şekilde çalışır. Kırma eleme tesislerinde en önemli konulardan bir tanesi kırma işlevi yapılacak taşların sertlik derecesidir. Büyük taşları, kayaları ufak parçalar haline getiren taş kırma makinesine Konkasör adı verilir. Özellikle taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeyi ufaltan bu sistemler taşların farklı alanlarda kullanılmasını sağlar. Konkasör sistemleri darbeli ya da çeneli olarak tercih edilebilir. Bunun yanında malzemenin ve işlenecek ürünün niteliğine bağlı olarak ikinci kırıcı da talep edebilirsiniz. Verimi yükseltmek için istenen bu ekstra sistem projelerinizin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Konkasör firmamız müşterinin taleplerine göre projelerini hazırlar. Yapılan tesis planlaması müşteriye sunulur. Bu noktada tesis üzerinde değiştirilmesi planlanan kısımlar tekrar gözden geçirilir ve üretim bandına eklenir.  Konkasör üretimi yaparken müşterinin arz ve taleplerine göre hareket ederiz. İşletmenize en uygun konkasör sistemi için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Konkasör Üretiminde Yılların Deneyimi

Yılların deneyimi ile hizmet veren firmamız ürettiği tüm makinelerde kaliteyi esas alır. İnşaat sahalarında kullanılmak üzere siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sabit mobil konkasör sistemleri tasarlayabiliyoruz. Sitemizde yer alan makinelerimizi inceleyerek en doğru ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Satın alacağınız konkasör sistemi konusunda tam olarak bilgi sahibi değilseniz bizleri arayabilir ve gerekli desteği kolayca alabilirsiniz. Makinelerimiz hakkında detaylı bilgi sitemizde yer almaktadır. Mobil konkasör sistemleri inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilir. Hareketli sistemi sayesinde kolayca taşınabilen bu ürünler düşük yatırım maliyetleriyle ön plana çıkar. Kullanıldığı alanlarda kırma, eleme ve yıkama hizmeti veren mobil konkasör sistemleri size para ve zaman tasarrufu sağlar. Nakliye ve kurulum konusunda sizlere büyük avantajlar sunan mobil konkasör istenilen boyutlarda taş, kum ve çakıl üretimi gerçekleştirir. Sabit sistemlerine göre daha az personel çalıştırılarak yüksek verim elde edebilirsiniz. Engebeli arazilerde kolayca kullanılan mobil konkasör sistemler 60 tondan 350 tona kadar kırma ve eleme işlemi yapabilir. Zorlu doğaya karşı en dirençli makine olan mobil konkasör kaliteli besleme kontrol sistemi, eleme imkânı kolayca taşınma özelliği sayesinde en popüler araçlardan bir tanesidir. Mobil konkasör sistemleri ayrıca tıkanıklıklara karşı özel bir boşaltma sistemine sahiptir. Uzun ömürlü mobil konkasör sistemleri satın almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Menü