Konkasör tesisi besleyici, çeneli kırıcı, konveyör bantlar ve titreşimli elekten bir araya gelir. Büyük taşları ve kayaları ufak parçalar haline getiren bu makineler günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır.

Konkasör tesisleri zor koşullarda yüksek verimle çalışır. Kaliteli malzeme ve yüksek kapasiteli üretimler için hazırlanan darbeli kırıcılar istenilen boyutlarda üretim gerçekleştirir.  Taş veya madenleri kıran ve eleme yapan tesise konkasör tesisi adı verilir. Özellikle taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeleri ufak hale getirerek, yol ve yapı sektöründe kullanılacak duruma getirilir. Firmamız istenilen kapasiteye göre sabit ve mobil konkasör sistemleri kurabiliyor. Satın alacağınız konkasör sistemleri sayesinde nerede olursanız olsun dilediğiniz ürünü kolayca elde edebilirsiniz. Zorlu hava şartları için özel olarak tasarlanan ürünlerimiz uzun ömürlü kullanım sunar.

Konkasör firmaları Türkiye’de uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarını giderme noktasında üretilen bu sistemler mobil konkasör ve sabit konkasör olarak piyasada yer alır. Bununla beraber kapasite, güç, çalışma biçimi ve ya da işletmelerin hedeflerine göre farklı şekillerde de tasarlanabilmektedir. Zorlu koşullarda çalışan konkasör tesisleri birçok sektör için üretim malzemesi çıkaran özel makinelerdir. Özellikle yol, asfalt, inşaat gibi sektörlerde hizmet veren işletmelerin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. İşletmenizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren konkasör sistemlerini internet adresimiz üzerinde bulabilirsiniz.

Mobil Konkasör Sistemleri

Mobil konkasör düşük yatırım maliyeti ve maksimum malzeme kırma özellikleri ile ön plana çıkar. Nakliye, kurulum ve kullanım gibi avantajları bu sistemin sıklıkla tercih edilmesine neden olur. İstenilen boyutlarda taş, mıcır, kum ve çakıl üretim işi sabit şekilde çalışan konkasörlere göre daha az personel çalıştırılarak yapılır. Engebeli ve dar çalışma alanları için tasarlanmış olan mobil konkasör modellerine göre farklı kırma ve eleme kapasitesine sahiptir. Müşterilere yeterli oranda basitçe iri taşların ihtiyaca göre küçük parçalara getiren bu sistem endüstride çok önemli bir yere sahiptir.

Taşınılabilir özelliğe sahip olan mobil konkasör sistemleri sabit bir tesise göre zaman ve masrafları en aza indirmektedir. Kolayca nakliyesi yapılan bu sistem, istenilen yerde kolayca monte edilir. Ayrıca montajı sırasında da herhangi bir işçilik gerektirmemektedir. Klasik tesislere göre bakım ve işletme maliyetleri son derece düşüktür. Bu sistemin en önemli özelliklerinden bir tanesi ergonomik olarak yer alması ve maliyetten tasarruf ettirmesidir. Dar alanda kullanım kolaylığı sunan mobil konkasör oturduğunuz yerden, rahatça kullanılabiliyor. Programlanabilir kontrol sistemi ile beraber işlem sırasında sıfır hata yapıyor. Şebeke elektriği ile kolayca çalışan mobil konkasör bantlı ve mıknatıslı özelliklere sahiptir. Kırıcı arıyorsanız mobil konkasör sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız makine alanında ürün yelpazesini geliştirerek son yıllarda adından söz ettiriyor. Farklı tonajlarda malzeme işleyebilen, mobil konkasör sistemlerimiz sayesinde sizde işlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Menü