Çakıl, taş, kum, çimento su gibi malzemeler karıştırılıp beton elde ediliyor. Tüm bu malzemelerin bulunduğu, işlemlerin yapıldığı alan ise beton santrali.

Peki, beton santrali ekipmanları neler?

Sabit Beton Santrali Ekipmanları

Betonların işlendiği ve diğer işlemlerinin tamamının yapıldığı alan olan beton santrali, farklı çeşitleri üzerinden farklı ekipmanlara erişiminizi sağlıyor. Bu alanda bulunan ve betonun işlenmesi ve diğer işlemlerin yapılması için kullanılan her türlü alet, ekipman kapsamında yer alabilir. Sabit beton santrali, uzun süreli yapılacak olan çalışmalarda tercih edilen çeşitti. Uzun süre kullanılacak olan santral için tam teşekküllü şekilde yerleşme sağlanır. Uzun süreli çalışmalar için en ideal olan santral tipi olduğunu söyleyebiliriz.

Powemix;

  • 130 – 160 – 30 – 60 gibi seçenekler olacak.
  • Çift milli mikser
  • Single Shaft
  • Pan mikser
  • Çimento silosu
  • Agrega bunkerleri

Gibi pek çok ekipman, sabit betron santrali ekipmanları arasında yer alıyor denebilir. Bu alanda olması gereken ekipmanların hepsi, yapılacak olan işlem için titiz bir şekilde kullanılmaktadır. Hem kaliteli hem de güvenli ekipmanlar ile alanın eksiksiz oluşturulması sağlanabilir. Ürün özellikleri ve ihtiyaçlara göre incelemeler yapmanız mümkün.

Mobil Beton Santrali Ekipmanları

Taşınabilen, kısa süreli işler için ekipman gerekmesi halinde en avantajlı olan santral mobil beton santralinin tercih edilmesi olacaktır. Bu santral için ekipmanlar belirlenmiştir. Hem işinizi görecek şekilde hem de hiçbir şekilde güvenlikten ödün vermeden santralin oluşturulması sağlanacaktır. Peki, hangi ekipmanlar yer alıyor?

  • Turbomix 30 – 60 – 90 – 100 – 120 – 150 olmak üzere çeşitlendiriliyor.
  • Mini mix 30 da aynı şekilde sunulan seçenekler arasında.

Mobil olmasının sebebi, ihtiyaç duyulan ekipmanların taşınarak anında ihtiyaç duyulan alana getirilmesi. Bu sayede direkt olarak taşınarak erişim sağlanmış ve ihtiyacınız olan ekipmanlara erişmiş olacaksınız. Pan mikser, single saft, çift milli mikser, çimento silosu gibi pek çok ekipman direkt olarak mobil olarak erişime sunulur. Temin edilmesi için mobil seçeneğinin değerlendirilmesi, taşınabilme avantajının de kullanılmasını sağlayacaktır.

Tasarruflu ekipmanlar;

Bu santral tipinin yapılacak olan çalışmalara uygun olması durumunda, tasarruf edilebilecek bir seçim yapılmış oluyor. Alan tasarrufunun sağlanması açısından, çalışmalardan da maksimum oranda fayda sağlanması için gereken işlemlerin gerçekleşmesi mümkün oluyor. Mobil seçeneğini değerlendirerek, bu alanda sunulan ekipmanların aynı anda kısa süre içinde alana gelmesini sağlayabilirsiniz. Son teknoloji ürünlerin yer aldığı santral tipi sayesinde, üretimler son derece avantajlı şekilde gerçekleşecektir. Hem tasarruflu hem de güvenli şekilde sunulan ekipmanların size hemen ulaşmasını sağlamak amacıyla mobil tercih edilebilir. Kullanılacak olan alanı değerlendirerek, direkt olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Beton santrali ekipmanları için incelemeleri detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyaç duyulan her ekipman için oluşturulan mobil servis hizmetinizde olacak.

Beton santrali ekipmanlarını inceleyebilir, özelliklerini detaylı şekilde görebilirsiniz…

Menü