Beton Karıştırma Tesisi

Beton karıştırma tesisi, beton üretiminin en verimli ve ekonomik şekilde üretilmesini sağlayan ekipmanlardan biridir. Farklı tasarım ve uygulama alanlarına sahip oldukları için müşterilerin özel gereksinimlerini karşılayabilen özelliklere sahiptir.

Beton karıştırma tesisi, FABO’nun üç farklı üretim tesisinde, AR-GE ve test aşamaları da dahil olmak üzere tamamen kendi üretimimiz olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm ürünlerimizin tasarımı, teknolojisi ve imalatı bize aittir. Ürün yelpazemizde bulunan seçenekler arasında uzun ve geniş hacimli projelere yönelik sabit karıştırma tesislerini ve kısa vadeli, küçük projeler için mobil karıştırma tesisleri olmak üzere pek çok çeşit bulunmaktadır.

FABO Beton Karıştırma Tesisi

Beton karıştırma tesisi çözümlerimiz, Dünya’nın dört bir yanındaki müşterilerimizin en kaliteli ve sağlam betonu üretmelerine yardımcı olmaktadır. On üç ülkede bulunan temsilcilerimiz, müşterilerimizin en doğru ekipmanı satın alabilmeleri için hizmet vermektedir.

Türkiye’nin ve Dünya’nın hatırı sayılır beton santrali üreticileri arasında yer alan firmamız, işletmelerin ya da yüklenici firmaların farklı ihtiyaçlarına yönelik beton santrali tasarımı gerçekleştirmektedir.

Satılık beton santrali seçeneklerimizde yer alan mikser türleri şunlardır:

  • Çift Milli Mikser
  • Planet Mikser
  • Pan Mikser
  • Tek Milli Mikser

Satılık Beton Santrali ve Mikser Çeşitleri

FABO beton santrali ve mikserlerimiz Avrupa standartlarında üretilmiş, yüksek verimlilik ve dayanıklılık prensiplerine göre tasarlanmış birinci sınıf malzemelerle imal edilmektedir. Mikser modellerimizin her biri, özel gereksinimlere yönelik özelliklere sahiptir.

  • Çift Milli Mikser: Ekstra sağlam bir yapıya sahiptir. Beton mikserinin daha uzun süre, güvenle kullanılabilmesini sağlayan dayanıklı bir şaft sistemi kullanılmıştır. Yüksek hızda beton üretimi için tasarlanmıştır.
  • Planet Mikser: Çok geniş bir tavaya sahip olan bu makine, haznenin her noktasına ulaşabilen karıştırıcılara sahiptir.
  • Pan Mikser: Pan mikserler, hazır beton endüstrisinde uzun zamandır kullanılan makinelerdir. FABO tarafından otomatik yıkama sistemi eklenerek daha verimli hale getirilmişlerdir.
  • Tek Milli Mikser: Zor şantiye koşullarında bile hiçbir aksaklığa mahal vermeden çalışabilirler. Pnömatik beton boşaltma sistemi sayesinde elektrik kesintilerinde bile beton boşaltılabilir.

İleri Teknoloji Beton Santrali Tasarımı

FABO’nun sektördeki lider konumu, yenilikçi ve işlevsel makine tasarımlarını benimsemesinden ileri gelmektedir. İş güvenliğine uygun kontrol teknolojileri, makine teslim sonrası verdiği personel eğitimleri ve ilgili müşteri hizmetleriyle de bu konumunu korumak için çalışmaktadır.

Beton endüstrisinin gelişmesini ve daha ileri gitmesini sağlamak için çalışan FABO’nun beton karıştırma tesisi çözümleriyle işinizi büyütebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın!

Menü