Kırma Eleme Makinesi

Kırma eleme makinesi cevher madenciliğinde olduğu kadar beton kırılarak geri dönüştürülmesi ve tekrar yapı malzemesi olarak kullanılması için de elverişlidir. Beton teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte yapıların büyük bir kısmı betonla inşa edilmektedir. Bu binalar eskidiğinde daha önce kullanılan betonun geri dönüştürülmesi atık yönetimi açısından oldukça avantajlıdır.

Kırma eleme makinesi beton endüstrisinde kullanılmak üzere agrega imalatında, yol alt yapılarında, asfaltlama gibi projelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu çok yönlü makineler, eskisi gibi sadece sabit tesisler şeklinde değil, mobil, tır şasisiyle taşınabilen ya da paletli olarak üretilebilmektedir.

Taşınabilir Kırma Eleme Makinesi

Taşınabilir kırma eleme makinesi daha fazla verimlilikle düşük maliyetin mükemmel bir karışımını sunar. Aşınmaya dayanıklı, yüksek mukavemete sahip, çelik alaşımlı dişleri sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir.

FABO’nun ayrıntılı AR-GE çalışmalarının bir sonucu olarak imalatına başladığı taşınabilir ve küçük kırma eleme makinesi seçeneklerinden bazıları şunlardır:

Paletli Konkasör Tesisi, pek çok doğal taşın kırılmasının yanı sıra beton ve asfalt malzemelerinin geri dönüşümü için en çok kullanılan makinelerimizden biridir.

Neden FABO Kırma Eleme Tesisi?

FABO’nun 7/24 Dünya’nın dört bir yanında hizmet veren müşteri temsilcileriyle konuşarak ihtiyaçlarınızı kolayca belirleyebilirsiniz. Herhangi bir bayilik ücreti ödemeden, doğrudan firmamızla görüşerek süreci ilerletebilirsiniz.

FABO’nun tüm kırma, eleme ve yıkama makineleri 17 yıllık sektörel tecrübenin ve teknolojik gelişmelerin ışığında tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kırma eleme makineleri, farklı kırıcı tipleriyle ve kapasitelerle üretilerek müşterinin projesine tam uyumlu hale getirilebilmektedir.

Enerji tasarrufu sağlayan motoruyla işletme maliyetlerini minimum seviyeye çekebilmektedir.

Yedek Parça ve Servis Avantajları

FABO, imal etmekte olduğu tüm makinelerin yedek parça üretimini ve satışını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede, parçası değiştirilen tesisler, performansında ve verimliliğinde hiçbir azalma olmaksızın, ilk günkü gibi çalışmaya devam edebilmektedir.

FABO güvencesiyle satın alınan tüm makinelerin 1 yıl garanti süresi vardır. Hızlı bakım ve onarım hizmetimiz sayesinde hiçbir müşterimizin işi aksamamakta, makineler en kısa sürede tekrar faaliyete geçmektedir.

Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Menü