Beton Karıştırıcı Mikser

FABO beton karıştırıcı mikser beton imalatının en ekonomik şekilde imal edilmesine imkan tanır. Her çalışma sahasına uygun olması için tasarlanmış yapısıyla her tipten projenin ve her işletmenin gereksinimlerini karşılar.

Beton karıştırıcı mikser modellerimiz sabit, kompakt ve mobil olmak üzere üç farklı tipte üretilmektedir. Sabit beton santrallerimiz geniş hacimli ve uzun süreli projeler için benzersiz imkanlar sunarken kompakt ve mobil beton santrallerimiz nispeten daha küçük hacimli işlerde kullanılabilir. Kompakt ve mobil serimiz taşınabilir özelliği sayesinde birden fazla projede de verimli olur.

FABO Beton Karıştırıcı Mikser

FABO beton karıştırıcı mikser Dünya standartlarında, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tesisi oluşturan tüm parçalar FABO’nun geniş kapsamlı çalışmaları sonucunda testlerden geçirilerek sizlere sunulmuştur.

Yüksek performanslı beton santrallerimiz, Dünya’nın dört bir yanındaki saygın firmalar tarafından kullanılmakta ve FABO’nun sunduğu avantajlardan yararlanmaktadır.

Satılık beton santrali avantajları:

  • Üretmiş olduğumuz sabit beton santralleri bile piyasadaki muadillerine göre çok daha kolay taşınabilecek biçimde tasarlanmıştır.
  • FABO beton santralleri ile beton üretiminde daima üst seviye verimlilik elde edersiniz. Hem ıslak hem de kuru beton karıştırma tesisleri sayesinde farklı ekipmanları satın almaya gerek duymazsınız.
  • Hızlı montaj ve kurulum kolaylığı, hemen santralinizin işe koyulmasına olanak tanır.
  • FABO beton karıştırıcı mikser ve beton santralleri, en zorlu koşullarda ve ortamlarda bile ekstra koruma sağlayan yalıtım malzemeleri ile donatılmıştır.
  • Hazır beton santrali konusunda özel istekleri olan müşterilerimiz için özelleştirilmiş çözümlerimiz var. Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza yönelik ekipmanları kolayca edinebilirsiniz.

Hazır Beton Santrali Çeşitleri

Dünya’nın önde gelen beton santrali üreticileri arasında yer alan FABO;

  • Kuru beton santrali
  • Islak beton santrali
  • Yarı ıslak beton santrali
  • Kombine toplu beton santrali

Gibi farklı tipteki beton santrali seçeneklerinin tamamına yönelik üretimini ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Islak Beton Santralleri

En çok alt kategoriye ayrılan beton santrali tipi ıslak beton santralleridir. Kuru beton santrallerine göre çok daha büyük tesislerden oluşur. Islak beton santralleri için karıştırıcı seçenekleri de oldukça fazladır. Hangi mikserin seçileceğine karar verileceğini etkileyen pek çok faktör vardır.

Islak beton santrallerinde sıklıkla kullanılan ve FABO’nun da en gözde ürünlerinden biri olan ekipman Pan Mikser’dir.

FABO Pan Mikser’in avanjtalarını öğrenmek ve size uygun karıştırıcı ya da beton santrali tipini öğrenmek için müşteri temsilcilerimizle konuşabilirsiniz.

Menü