Taşınabilir Taş Kırma Makinası

Taşınabilir taş kırma makinası esnek yapısı ve tasarımı sayesinde lojistiği kolay bağımsız bir makinadır. Sabit konkasör tesislerinde bulunan besleme, kırma ve eleme makinalarının bir kombinasyonu olarak düşünülebilir.

Taşınabilir taş kırma makinası madencilikte, agrega üretiminde ya da inşaat atıklarını işlemede sıklıkla tercih edilmektedir. Taşınabilir taş kırma makinaları hareket etme şekline göre iki farklı çeşide sahiptir. Bunlar paletli taş kırma makinaları ve çekilir tip lastikli taş kırma makinalarıdır.

Satılık Taşınabilir Taş Kırma Makinası

Taşınabilir taş kırma makinası altın, bakır gibi sert madenleri; çelik, demir, cam, kömür, asfalt, çakıl, beton gibi sert maddeleri kırmak için idealdir.

Taşınabilir kırıcıların en büyük avantajı elbette ki farklı çalışma sahalarına kolayca transfer edilebilmeleridir. Mobil kırma tesisi içerisinde bulunan ekipmanlar şunlardır:

  • Tekerlek ya da paletli taşıma sistemi
  • Kırıcı (bazı modellerde öğütücü de vardır)
  • Titreşimli elek

Sabit konkasör tesisleriyle kıyaslandığında ne kadar işlevsel olduğunu ortaya koyan mobil taş kırma makinası, kırma ve eleme teknolojileri arasında en gelmişmiş ve ileri teknolojiye sahip kırıcıdır.

Farklı arazi yapıları ve çalışma sahaları için özelleştirilebilen taşınabilir taş kırma makinesi hem yakıtla hem de jeneratör aracılığıyla kullanılabilir.

Mobil Konkasör Tesisleri

En İyi Taş Kırma Makinası

FABO’nun mobil taş kırma makinaları hem düşük çaplı operasyonlar için hem de büyük projeler için optimize edilebilirler. Kapasiteye, güce ve kırılacak materyale göre farklılıklar gösteren taş kırma makinası modelleri işletmeler için önemli avantajlar sunar.

  • Mobil taş kırma makinesi hem kolay taşınabilir hem de kurulumu kolaydır. Bu sayede kurulum için gereken işgücü maliyeti azalır.
  • Mobil taş kırma makinalarında bulunan otomatik kontrol sistemi sayesinde makinanın çalıştırılması için daha az elemana ihtiyaç duyulur.
  • Mobil kırıcılar sabit konkasör tesisleri gibi izne tabi değildir. İş sahasına gelir gelmez çalıştırılmaya hazırdırlar.

Mobil Taş Kırma Makinası Kurulumu

Mobil kırıcı tesisinin kurulumu basit birkaç adımdan oluşur:

  • Makine proje sahasına teslim edilir.
  • Sahadaki uygun bir noktaya kurulumu yapılır.
  • Malzemesiz çalıştırılır.
  • Malzemeyle çalıştırılır.

Son aşamada, FABO olarak projenizde çalışan işçilerin güvenliğini ve işletmenizin maksimum verimliliğini gözettiğimiz için ücretsiz eğitimlerimizi gerçekleştiririz.

İşte bu kadar basit! Bu adımlarda hiçbir sorun olmadığı takdirde makineniz çalışmaya hazır hale gelmiştir!

Dünya’nın önde gelen firmaları, operasyonlarının verimliliğini arttırmak için FABO’nun piyasadaki en iyi taşınabilir taş kırma makinesi modellerini tercih ediyor. Siz de global ölçekli rakiplerinizin önüne geçmek için FABO’yu tercih edin! Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

MVSI-900 Mobil Dik Milli Kırıcı

Menü