İş sahalarında kısa süreli çalışmalar gerçekleştiren firmalar, çalışmaların bitimiyle birlikte farklı iş sahalarına yönelmekte ve çalışmalarını başka sahalarda devam ettirmektedir. Konkasör tesisleri de firmaların çalışma sürelerine bağlı olarak farklı özelliklerde üretilmektedir. Sektörde çalışmaların uzun süreli olmasıyla genellikle sabit konkasör tesisleri kullanılmaktadır. Sabit konkasörler, çalışma sahasına sabitlenerek kullanıldığından dolayı uzun vadeli çalışmalarda daima tercih sebebi olan konkasör tipidir. Bu tesisler uzun süreli çalışmalarda yüksek kapasiteli üretimler gerçekleştirmekte ve uzun vadeli çalışmalarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Klasik sabit konkasörlerle yapılan uzun vadeli çalışmaların aksine, bazı çalışmalar kısa süreli olarak gerçekleştirilmektedir. Firmalar çalışma sahalarındaki kısa süreli işleri tamamladıktan sonra farklı iş sahalarına yönelmekte ve çalışmalarını devam ettirmektedir. Kısa süreli çalışmalar içinde mobil konkasör tesisleri, bir başka ismiyle seyyar konkasör tesisleri kullanılmaktadır. Mobil konkasör tesisleri, belirli bir alanda sabit olarak çalışmayıp sürekli farklı alanlara yönelmesiyle seyyar ismini almıştır. Seyyar konkasör tesisleri, kısa süreli çalışmalar en uygun konkasör tesisidir. Bu konkasörlerin en büyük avantajı ise kurulumu ve nakliyesidir.

Mobil Konkasör ile Sabit Konkasörün Farkı

Mobil konkasör tesisisin farklı sahalara taşınma işlemi, tesisin tamamının tek bir tır araca yüklenerek yapılabilmektedir. Böylece yüksek nakliye masrafları olmamakta ve firmaların maliyetlerinde tasarruf sağlanması elde edilmektedir. Tesisler, taşındığı sahalarda tek bir gün içerisinde de kurularak çalıştırılmakta ve iş süreci hemen başlayabilmektedir. Hidrolik bir yapıya sahip olan mobil konkasörler, temizlik işlemleri ve parça değişimi gibi işlemlerde de kolaylık sağlamaktadır. Firmamız seyyar konkasör tesislerini farklı kapasitelerde üreterek sektörün hizmetine sunmaktadır. Hem düşük hem orta hem de yüksek bütçeli işletmelerin üretim kapasitelerine uygun olarak gerçekleştirdiği üretimlerle sektördeki tüm firmalara hizmet sağlamaktadır. Firmalar kullanacağı konkasör tesisine karar vermesinin ardından, çalışmalarında gerçekleştireceği en uygun kapasiteli tesisi satın almalıdır.

Mobil Konkasör Seçimlerinde Firma Tecrübesi

Fabo Makina ailesi olarak; sektördeki bilgi ve tecrübesiyle beraber çalıştığı firmalara satın alım öncesi gerekli bilgiyi sağlamakta ve çalışmalar için gerekli olan en doğru tesisi tavsiye etmektedir. Firmamız, yıllardır sektörün içinde bulunmakta ve kaliteli tesis ve iş makinesi imalatlarıyla dikkat çekmektedir. Ülkemizde sektörde lider konumda bulunan firmamız, ülke içinde gördüğü yüksek talebi yurtdışından da görmektedir. Yurtdışındaki birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. Firmamız tüm üretimlerinde Avrupa Birliği Standartlarını uygulamakta ve uzun ömürlü yüksek performanslı tesis imalatı gerçekleştirmektedir. En ekonomik ödeme koşulları ve fiyatlarla satışlarını gerçekleştiren firmamız, tüm firmalara ödeme şartlarında kolaylık sağlamaktadır. Satışlarını garanti kapsamında yapan firmamız, olası ihtiyaçlarda teknik ekibiyle hizmet sağlamakta ve müşterilerini hiçbir zaman yalnız bırakmamaktadır. Yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü seyyar konkasör tesislerimiz için fiyat teklifi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Menü