Satılık Tersiyer Kırıcı

Satılık tersiyer kırıcı genellikle cevher madenciliği alanında tercih edilen kırıcı türlerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra demiryolu, asfalt, havaalanı inşaatları gibi çeşitli projelerde kullanılman ince taş tozu malzemesini üretme yeteneğine de sahiptir.

Satılık tersiyer kırıcı çevreye duyarlı bir makinedir.Düşük enerji kullanımı sayesinde hem işletme maliyetini azalttır hem de daha az karbon salınımı gerçekleştirir. FABO’nun tersiyer kırıcıları granit, bazalt, kireçtaşı, kuvars gibi minerallerin kırılmasında almış olduğu olduğu verimli ve güvenilir sonuçlar sebebiyle sektörün en çok tercih edilen kırıcı makineleri arasındadır.

FABO Satılık Tersiyer Kırıcı Avantajları

FABO’nun satılık tersiyer kırıcı serisi, 03-05 taş tozu malzemesini en yüksek kalitede üretirken çalışma prensipleri ve teknik özellikleri bakımından pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Tersiyer kırıcı serisinin tamamında verimliliğin maksimum seviyede tutulması göz önüne alınmış, buna bağlı olarak da yüksek devir ve çift yönlü rotor hareketi özellikleri kullanılmıştır.

FABO tersiyer kırıcıların diğer avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Hidrolik ayar sistemi, küçük boyut ve hafiflik sayesinde kullanımı, taşınması ve bakımı kolaylıkla yapılabilir.
  • FABO’nun yeni nesil tersiyer kırıcıları, muadillerinin zımparalama gücünün yaklaşık %40 üzerinde performans göstermektedir.
  • Üretim kapasitesi bakımından aynı olan diğer tersiyer kırıcılara oranla %60 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır.
  • FABO’nun yedek parça ve teknik destek hizmetleri sayesinde en küçük bir sorunla karşılaşıldığında dahi anında müdahale ile üretimin devamlılığı sağlanmaktadır.

Tersiyer Kırıcı ve Çeneli Kırıcı Arasındaki Fark

Tersiyer kırıcılar, çeneli kırıcılardan farklı olarak, kırılmış taşların ikinci ya da üçüncü kez kırılması için kullanılırlar. Çeneli kırıcı ile elde edilen daha büyük ebatlardaki taşların daha küçük partiküllere ayrılması, tersiyer kırıcı ile yapılır. Buradan da anlaşıldığı üzere bu iki kırıcının temel farkı kırma kuvvetidir. İki makine de farklı kırma kuvveti kullanmaktadır. Tersiyer kırıcılarda malzeme, iki farklı yüzeyin arasına sıkıştırılarak daha küçük boyutlara ulaştırılır.

Biz tersiyer kırıcı ya da çeneli kırıcı almadan önce, amaca en uygun kırma makinesi tipinin belirlenmesi gerekmektedir. Bazı projeler için bu iki kırıcı tipi de gerekli olabilirken bazıları için sadece bir tanesi yeterli olabilmektedir.

FABO Tersiyer Kırma Makinesi Modelleri

FABO, uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda en ekonomik ve en verimli yeni nesil tersiyer kırıcılarını tanıtmaktan gurur duyar. Üretim kapasitelerine, rotor ebadına ve motor gücüne göre üretmiş olduğumuz satılık tersiyer kırıcı modellerimiz şunlardır:

Tersiyer kırıcı modellerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Menü