En yakın beton santrali üreticisi bularak projeniz için yepyeni beton santrali ve ekipmanları mı almak istiyorsunuz? Sektörün öncü firmalarından FABO sizin için farklı ihtiyaçlara yönelik beton santralleri ve ekipmanları sunuyor. Yapmanız gereken tek şey, size uygun olan modeli seçmek ve bize haber vermek.

FABO size en yakın beton santrali üreticisi! Beton endüstrisi, uzun yıllardır en büyük ticari hacme sahip sektörlerden biri. Eğer dünya genelinde gerçekleştirilen binlerce projeden birini siz yürütüyorsanız ve güvenilir, ileri teknolojik donanıma sahip, işletmenize kâr getirecek çözümler arıyorsanız bir beton santrali satın almak en doğru yol olabilir.

 

FABO Size En Yakın Beton Santrali Üreticisi

Çoğu zaman, sadece en yakın beton santrali üreticisi bulmak yeterli olmayabilir. Bazen, alınacak beton tesisinin kapasitesi, teknik özellikleri yeterli bulunmaz, bazı durumlarda fiyat makul gelmez, bazı durumlarda ise hem özellikler hem de fiyat istenilen standartları tutmasına rağmen satıcı firmanın satış öncesi ve sonrası hizmetleri yeterli bulunmaz.

En yakın beton tesisi üreticisi FABO’dan alacağınız her model, sektörel güvenirliğin garantisi altındadır. Mobil ve sabit beton santrallerimizin tamamı ihtiyaca göre özelleştirilebilir ve değişen ihtiyaçlara göre yenilenebilirdir. Ürünlerimizin tamamı 1 yıl garanti kapsamındadır. Aynı zamanda yedek parça üreticisi de olduğumuz için teknik servisimiz meydana gelebilecek her türlü sorunu en kısa sürede çözmektedir.

 

FABO Beton Santrallerinin Sektörel Avantajları

FABO beton santrallerinin yapımında kullanılan materyaller, ürünlerin en zorlu koşullara bile dayanıklı olmasını sağlar. Tasarım aşamasından montaj aşamasına kadar her fazda sağlamlık testlerine tabi tutulan ürünlerimiz firmalara pek çok avantajlar sunar.

Satılık beton santrali modellerimizin faydaları şunlardır:

 

  • Her koşulda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Yapımında kullanılan maddeler iş güvenliği için optimize edilmiştir.
  • Beton imalatında, karşımın tamamen homojenize olmasını sağlayarak hammaddelerin daha ekonomik kullanılmasını sağlar.
  • Otomasyon süreçleri sayesinde daha az iş gücüyle daha büyük operasyonlar yürütülebilir.
  • Santrallerimizin sahip olduğu yüksek motor gücü, daha hızlı üretimin önünü açar.

 

Satılık Beton Santrali Hangi Alanlarda Kullanılır?

Beton santralleri inşaat endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaya uzun yıllar daha devam edecektir. Bunun sebebi, beton teknolojilerinin günümüz dünyasında en sık kullanılan inşaat teknolojileri arasında olmasıdır.

Farklı sektörlerde projeler yürüten firmaların beton santraline ihtiyacı olmaktadır. Bu sektörler şöyle sıralanabilir:

 

  • Yol, köprü, baraj ve buna benzer kamusal kullanıma yönelik projeler yürüten şehir planlamacıları,
  • Madencilik firmaları,
  • Belediyelerin yol, kaldırım vb. işlerini gerçekleştiren firmalar,
  • Havalimanları, demiryolları ve limanların inşaatları.

Projeniz için hangi tesisin ve ekipmanların uygun olduğunu öğrenmek, müşteri temsilcilerimizle konuşarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak için bizi arayın!

 

Menü