Satılık beton mikseri harç mikseri ya da çimento mikseri olarak da adlandırılan ve çimento yapımında kullanılan ekipmanlardan biridir. Bu mikserler sayesinde agrega, kum ve su bileşenlerini bir araya getirerek çimento üretmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Çimento dışında alçı gibi yapı malzemelerinin elde edilmesinde de kullanılabilirler.

Satılık beton mikseri piyasada, farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı model ve özelliklerle satışa sunulurlar. Üretim kapasitesi, teknik özellikler, taşınabilir olması ya da olmaması gibi farklılıklara göre tasarlanan bu mikserler, en zorlu işlerin kolayca üstesinden gelerek firmaların en büyük yardımcıları olmuşlardır.

 

FABO Satılık Beton Mikseri

Satılık beton mikseri hacmi büyük ve küçük olan projelerde kullanılmak üzere tasarlanır ve üretilirler. Bu yüzden bazı modellerin yükleme kapasiteleri daha yüksekken bazılarınınki daha düşüktür. FABO’nun sunmuş olduğu beton mikseri çeşitleri de her türlü projenin gereksinimleri düşünülerek dünya standartlarında üretilmiştir.

FABO güvencesiyle sunmuş olduğumuz satılık beton mikseri makinesi çeşitlerimiz şunlardır:

 

 

Satılık Beton Mikseri Makinesi Avantajları

FABO beton mikserleri, sektördeki rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacak pek çok avantajla birlikte geliyor.

Tüm mikserlerimizin;

 

  • Karıştırma verimliliği üst düzeydir. Diğer beton mikserlerine oranla %20 daha kısa sürede karıştırma işlemini sorunsuz bir şekilde sonlandırır.
  • İmalatında uluslararası standartlara uygun materyaller kullanılmıştır. Bu sayede uzun süreler kullanılabilirler.
  • Satış öncesi yüksek güvenlik testleri yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz ileri seviye güvenlik ve performans testlerini başarıyla tamamlamıştır.
  • En zorlu koşullarda bile verimli çalışma garantisi vardır.

Satılık endüstriyel beton mikseri modelleri arasında farklılıklar vardır. Örneğin Twinshaft Mikser modellerimizde otomatik yağlama pompası mevcuttur. Bu sayede bakım ve işletme maliyeti minimuma inmektedir.

 

FABO Satılık Endüstriyel Beton Mikserleri

FABO yirmi yıla yakın süredir bilimin ve tekniğin yol göstericiliğinden şaşmadan, müşterileri için değer yaratacak çözümler üretmektedir. Tüm müşterileri için iş güvenliğini ön plana alan, verimli ve uygun maliyetli makineler üreten FABO, satış öncesi ilgili müşteri temsilcileri ve satış sonrası kurulum, teknik destek ve eğitim gibi hizmetleriyle en çok tercih edilen firmalardan biridir.

FABO’yu tercih etmeniz için pek çok sebebiniz var. Bunlardan bazıları:

 

  • Gelişmiş Ar-Ge departmanımızla daima geleceğin teknolojisini hedefleriz.
  • Daha az atık üreten, çevreye duyarlı makineler üretiriz.
  • Satış öncesi ve sonrası benzersiz hizmet sunarız, üstelik fiyatlarımız gayet makuldür.

 

Menü