Satılık Taşınabilir Beton Santrali

Satılık taşınabilir beton santrali mobil üretim ekipmanlarının sağladığı kolaylıklar sebebiyle en çok tercih edilen beton santrali çeşitlerindendir. Özellikle nakliye ve montaj işlemlerinin pratikliği sebebiyle önemli kolaylıklar sunmaktadır.

Satılık taşınabilir beton santrali mobil yapıda tasarlanmaları sebebiyle belli bir süre sonra yer değiştirmesi gereken ve kısa süreli projeler için idealdir. Şirketlere hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlar.

FABO Satılık Taşınabilir Beton Santrali

Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle beton santrali üretimi gerçekleştiren firmamız bu alanda sürekli gelişip ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırarak sektörün öncü kuruluşlarından biri konumundadır. Kaliteli beton üretimini en hızlı ve sorunsuz biçimde üretme hedefiyle tasarlanan FABO mobil beton santralleri işlerinizi kolaylaştırır, sizi gereksiz yük ve maliyetlerden kurtarır.

Firmaların taşınabilir beton santrali ihtiyacının her aşamasında onlara destek veren FABO projeniz için en uygun ürünü seçmeniz konusunda gerekli ön araştırmadan başlayarak ürünün teslimatına kadarki tüm süreçlerde iş ortaklarına gereken her desteği sağlamaktadır.

Firmaların ihtiyacı doğrultusunda en iyi verimin alınması için projeye özel üretim seçeneklerimiz, 7 gün 24 saat servis desteğimiz ve her projeye uygun seçeneklerimizle firmalarımızın ihtiyaç duydukları her anında yanlarındayız.

FABO Taşınabilir Beton Santrali Avantajları

FABO yeni nesil mobil beton santralleri, arka kısma yerleştirilen dingil ve tekerlekler sayesinde sadece bir çekiciyle nakliyesinin yapılabileceği şekilde dizayn edilmiştir. FABO ürettiği son teknoloji ürünlerle adını dünyaya duyurmayı başarmış, 45 ülkeye ihraç yapan bir marka konumuna gelmiştir.

Firmaların tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; yüksek performans ve kapasiteleri, pratik sağlam yapıları ve kaliteli beton üretimleriyle işletmelere birçok açıdan büyük faydalar sağlayan FABO mobil beton santrallerinin avantajları şöyle sıralanabilir:

  • ISO 9002:2010 ve CE kriterleriyle uygunluk
  • Satış öncesi sonrası destek
  • Düşük çevresel etki
  • Kolay kurulum ve nakliye
  • Bilgisayar destekli otomasyon sistemi
  • Servis ve yedek parça hizmeti
  • Projeye uygun kapasitede ürün yelpazesi
  • Gelişmiş raporlama özelliği

30 m3, 60 m3, 90 m3, 100 m3, 120 m3 ve 150 m3 kapasitede hazır beton üretim seçenekleriyle FABO mobil beton santralleri, farklı kapasitede mikser çeşitliliği sunmaktadır.

Projenize en uygun ürün seçenekleri için bize ulaşmanız yeterli.

Menü