Satılık Mobil Konkasör

Satılık mobil konkasör makineleri, taş ocaklarında sert kayaları ufalamak, madencilik, beton ve asfalt artıklarını geri dönüştürmek gibi farklı ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Kırıcı tipi bakımından darbeli, çeneli ve konik gibi çeşitlere ayrılmasının altında yatan temel sebep, değişen kullanım alanlarıdır.

Satılık mobil konkasör üretim hızı, nakliye kolaylığı ve taşınabilirlik bakımından sabit konkasör tesislerine nazaran çok daha büyük avantajlara sahiptir. Bir taş ocağından diğerine ya da herhangi bir çalışma sahasından diğerine taşınması oldukça kolaydır. Bazı satılık konkasör çeşitleri paletli de olabilmekte, bu sayede saha içerisinde de hareket kabiliyeti kazanmaktadırlar.

Satılık Mobil Konkasör Çeşitleri

Satılık mobil konkasör, portatif olması sebebiyle son yılların en çok tercih edilen konkasör türü haline geldi. Sabit konkasör tesisini sahip olduğu tüm özelliklere sahip olması, farklı ihtiyaçlara göre optimize edilebilmesi gibi standartlara ek olarak kolay taşınabilmesi, bu durumu ortaya çıkaran en önemli faktör.

Taş ocaklarında, geri dönüşüm uygulamalarında ve madencilik sektöründe sıklıkla tercih edilen mobil konkasörler, satılık 140 lık konkasör, 90 lık konkasör gibi farklı kapasiteler ve satılık 110 luk çeneli kırıcı gibi farklı kırıcı seçenekleriyle de temin edilebilir.

FABO olarak mobil konkasör çeşitlerimizde;

Seçeneklerimiz bulunmaktadır.

90 lık Mobil Konkasör Özellikleri

FABO mobil konkasör tesisleri Pro serisinin saatte 90 – 130 ton üretim kapasitesine sahip olan modelidir. Beton agregası, alt yapı temeli için gerekli olan agregalar ve asfalt agregası üretimi için ideal çözümler sunmaktadır.

Pro-90 Mobil Konkasör Tesisi tek bir şase üzerinde toplanmıştır. Besleme bunkeri, turbo darbeli kırıcı, 7 adet konveyör bant, titreşimli elek, elektrik panosu, tozsuzlandırma sistemi ve hidrolik ünitesi mevcuttur.

Pro-90’ın diğer özellikleri şunlardır:

  • 90 – 130 T/S üretim kapasitesi
  • 500 mm maksimum besleme
  • 1100×900 mm darbeli kırıcı rotor ebadı
  • 1400×4000 mm titreşimli elek ebadı

Satılık Konkasör Fiyatları

FABO satılık seyyar konkasör seçenekleriyle üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak, işletme maliyetlerinizi minimuma indirmek; kurulum ve nakliye gibi zaman kaybettiren süreçleri en kolay şekilde halletmek için bizimle iletişime geçerek makinelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok güvenilen konkasör imalatçılarından olan firmamız, size en uygun tesisi bulmanızda yardımcı olacaktır.

Menü