Sabit Beton Santrali Fiyatları

Sabit beton santrali fiyatları öncelikli olarak beton santralinin yapısına göre belirlenmektedir. Beton santralleri, kendi içerisinde iki ana gruba ayrılmaktadır. Bunlar; mobil beton santrali ve sabit beton santralidir. Mobil beton santralleri taşınabilir olmaları ve kolay kurum özellikleriyle öne çıkarken sabit beton santralleri daha büyük ve yüksek kapasiteleriyle ön plana çıkmaktadır.

Sabit beton santrali fiyatları santralin teknik özelliklerine, kapasite ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. Üretim kapasiteleri saatte 30 m³ ile 200 m³ arasında değişen sabit beton santralleri genel olarak uzun dönemli veya yüksek kapasiteli işler için tercih edilmektedir. Sabit beton santrallerinin kapasitesi ve modeli yapılacak projenin ihtiyacına göre seçilmelidir.

FABO Sabit Beton Santralleri Farkı

FABO mühendisleri tarafından son teknoloji üretim olanakları kullanılarak tasarlanan sabit beton santralleri, uzun soluklu ve yüksek kapasiteli projeler için en verimli ve en çok tercih edilen santralledir. Hazır beton sektörüne getirdiği yenilik ve imkanlarla iş ortaklarına büyük kolaylıklar sağlayan beton santrallerimize, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli ekleme ve çıkarmalar yapılıp üretim kapasiteleri tam olarak optimize edilebilmektedir.

Dünya standartlarına uygun olarak ürettiğimiz ürünlerimizle sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan firmamız, iş ortaklarına satış sonrası da ihtiyaç duyulan tüm alanlarda destek vermektedir. Hazır beton santrallerimiz yüksek üretim kapasiteleri, bilgisayar otomasyonlu kolay kullanımları ve uzun yıllar kullanılabilen sağlamlıklarıyla hazır beton sektörünün en çok tercih edilen santralleri konumundadır.

FABO Sabit Beton Santrallerinin Avantajları

  • Yüksek kapasiteli düşük maliyetli olması
  • Dünya standartlarında beton üretimi yapabilmesi
  • Dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemesiyle uzun süre kullanım imkânı
  • Montaj, demontaj ve bakım için destek kolaylığı
  • Bilgisayar destekli kolay kullanım
  • Yedek parça temini ve teknik servis kolaylığı
  • Farklı mikser opsiyonlarıyla ihtiyaca yönelik beton üretimi
  • CE standartlarına uygun ürünler

FABO Sabit Beton Santrali Fiyatları

FABO farkı ve kalitesiyle ürettiğimiz sabit beton santrallerimizle bugün 43 ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşamaktayız. Siz de sektörünüzde kaliteli makineleri uygun fiyata alarak öne çıkın. İşleriniz sorunsuz bir şekilde ilerlesin, hedeflerinize kolay yoldan ulaşın. Projenizin ihtiyacına yönelik sabit beton santrali fiyatı için bizi arayabilirsiniz.

Menü