Pan Beton Mikseri

Pan beton mikseri kocaman bir tavaya benzeyen görünüşüyle diğer beton mikserlerinden hemen ayırt edilebilir. Beton karışımı, ihtiyaca göre farklı ebatlarda üretilen tava benzeri bu haznenin içerisinde saat yönüne doğru döndürülerek karıştırılır. Tersi istikamette döndüğünde ise karışımı tamamlanmış malzemeyi boşaltır.

Pan beton mikseri diğer beton santrali ekipmanlarıyla kolayca entegre edilebilir. Bu özelliğiyle, farklı ölçekteki beton santralleri ve projeler için idealdir. Projenize ve iş hacminize uygun olan pan mikseri seçmeden önce piyasa araştırması yaparak sektörün güvenilir firmalarından birini tercih edin.

FABO Pan Beton Mikseri

Pan mikser beton endüstrisinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Kaliteli bir beton mikseri hem uzun yıllar verimli kullanılır hem de minimum bakım masrafına sebep olur. Bu iki faktör bir arada düşünüldüğünde, doğru pan mikser seçiminin firmalara büyük mali avantajlar sağladığı görülebilir.

Endüstride en sık kullanılan mikser çeşidi pan mikser olmakla birlikte, bunun haricinde iki mikser çeşidi daha vardır.

Bu iki mikser çeşidi şunlardır:

FABO pan mikserler küçük ve orta ölçekli beton santralleri için güvenilir ve ekonomik seçeneklerdir. Dünya’nın dört bir yanında kullanılan FABO Pan Mikser, kısa sürede satın alma maliyetini çıkartacak hatta işletmeyi kâra geçirecektir.

Beton Mikseri Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Bir pan mikser satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunlar şöyle sıralanabilir:

 • Yüksek kapasiteli pan mikserlerde, çift boşaltma kapakları tercih edilmelidir. Bu sayede zamandan tasarruf mümkün olacaktır.
 • Otomatik yıkama sistemine sahip olan pan mikserler de benzer bir şekilde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.
 • Karışımın içerisinde büyük parçalar bulunması bazı durumlarda makinenin zarar görmesine sebep olabilir. Bu yüzden kolların ve paletlerin zarar görmesini engelleyen yaylar ile donatılmış olması önemlidir.
 • Aşınmaya karşı dayanıklı malzemeden yapılmış olması gerekir.
 • Makinenin bakım kapağı açıldığında tüm işlemleri otomatik olarak durduran güvenlik sistemine sahip pan mikserler, iş kazalarını ve yaralanmaları minimuma indireceği için tercih edilmelidir.

Görüldüğü gibi satılık pan beton mikseri pek çok farklı özellikle birlikte gelebilen makineler. Projenize uygun özelliklere sahip bir pan mikseri satın aldığınızda pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

FABO Satılık Pan Beton Mikseri Avantajları

FABO’nun güvenilir pan mikserlerinin, size ve işletmenize sağladığı temel avantajlar şunlardır:

 • Otomatik çalışma prensibi, ileri seviye karıştırma teknolojisi.
 • Yüksek verimlilik
 • Enerji tasarrufu
 • Minimum gürültü
 • Kolay kullanım ve bakım
 • Her türlü beton santraline entegre edilebilme özelliği

Pan mikserlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Konkasör

Menü