Mobilize kullanım özelliğinde tasarım edilen sert taş kırma eleme tesisleri, yeni ve ikinci el ürünlere göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor.

İş makineleri kategorisinde yer alan mobil sert taş kırma eleme tesisi fiyatları, marka ve sistem özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Şahıs veya mağazadan kiralanabilir mobil tesisler, model yılı ve yürüyüş takımı özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleriyle sunulur.

Kolay nakliye edilmesi ve mobil kurulumun kolay şekilde yapılması için profesyonel iş makinelerinden pek çoğu, geliştirilmiş teknolojilerle yepyeni ürünler dizayn ediyor. Tek tır ile taşınabilir mobil taş kırma tesisleri, genellikle General marka kalitesiyle tercih ediliyor.

 

Mobil Sert Taş Kırma Eleme Tesisi

Besleyici sistem özelliklerine ve aşındırıcı malzeme kapasitelerine göre farklı özelliklerde dizayn edilen mobil sert taş kırma eleme tesisi çeşitleri, genellikle 2 adet vibramotor ile çalışır. Kullanım ve bakım maliyetlerinden kar ettirecek makineler tercih ederek, sert taşların kırma ve eleme işlemlerinde avantaj elde edebilirsiniz.

Tesislerin besleyici hazneleri; ekskavatör ve loder niteliklerine göre değerlendirilebilir. Genellikle uzun süreli çalışmalar için ek hazne modülleriyle tasarım edilen mobil tesisler, zırh koruma donanımlarıyla güvenilir kullanım sağlar.

 

Mobil Çeneli Kırıcı

Primer tipte tasarlanan mobil çeneli kırıcı sistemler, genellikle 600 x 400 mm kombinasyonunda imal edilir. Motor güçleri bakımından ortalama 30- 37 Kw olan mobil sistemler, ayar mekanizmalı olarak imal edilir. By-pass konveyör özelliğinde üretilen çeneli kırıcılar, elek altı stok konveryörlü olarak tasarım ediliyor.

Kullanıcı dostu formda katlanır tipte dizayn edilen sistemler, genellikle hidrolik sistemde ve 4 adet hidrolik ayak mekanizmalarıyla imal ediliyor.

 

Mobil Bazalt Kırıcı

Radyo kontrol sistemiyle uzaktan kumandalı olarak tasarlanan mobil bazalt kırıcı sistemler, jeneratörlü olarak dizayn edilir. Marka ve model özelliklerine göre ekstra fonksiyonlar eklenebilir ve makinelerin donanımlarına göre farklı özellikler kullanılabilir.

Ortalama 60 ila 100 ton/ saat kapasitesinde çalışan mobil bazalt kırıcılar, tozsuzlandırma sistemleri ve besleyici vibromotorlu olarak kullanıma sunulur. Mobil bazalt sistemleri seçerken; tahrik tambur özelliklerine, redüktör tasarımlarına, konveyör bant özelliklerine ve rulmanlarına göre değerlendirme yapılabilir.

Özel kumanda ile çalışan piston sistemleri, açma- kapama opsiyonlarının ayarlanmasında etkili ve sert taşların kırılmasında fonksiyoneldir.

 

Menü