Sabit kullanıma alternatif olarak geliştirilen mobil makine çeşitleri, üretim özellikleri ve kapasitelerine göre farklı özelliklerle fiyatlanıdırılıyor.

Taş ve maden ocakları, dere yataklarında kurulan mobil dik milli kırıcı fiyatları, sistem özelliklerine göre belirlenir. Uluslararası markalar veya yerli üretici firmaların tasarladıkları makine ve tesis özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılır. Sektörün en çok tercih edilen dik milli kırıcı makinelerinde, ekstra özellikleri, kapasite ve çalışma sistemlerine göre farklı fiyat opsiyonları sunulur.

Sert taşların ve aşındırıcı maddelerin daha minimal boyutlara getirilmesi için kullanılan ve seyyar sistem özellikleriyle istenilen yerde kullanım avantaj sağlayan makineler, profesyonel iş makinası kategorisinde yer alır.

 

Mobil Kum Makinası

Farklı boyutlardaki granit, kalker ve bazalt gibi malzemelerin elekten geçerek, daha küçük boyutlarda ve kübik formda işlenmesini sağlayan makinalardır. Mobil kum makinası fiyatları, tasarım özelliklerine, marka ve model özelliklerine göre farklılık gösterir. Taşınabilir sistem, bant özellikleri, rotor kapasitesi, motor ve hidrolik kombinasyonlarına göre belirlenen fiyatlarda, yedek parça teminleri ve ekonomik avantajlar etkilidir.

Derce ve ocaklarda malzemelerin kum yapılması için; hızla dönen rotorlar ve sabit paletlerde malzemelerin sıkıştırma ve çarpma opsiyonları ile kum elde edilmesi sağlanır.

 

Mobil Mıcır Makinası

Mıcır üretiminde kullanılan, sadece kırma işleminde değil eleme ve yıkama işlemlerinde de fonksiyon sağlayan mobil makinalardır. Kamyonlar ile rahatlıkla transfer edilebilen, ocak ve madenlerde kolay kullanım sağlayan teknolojik sistemler, mıcırların yıkanması ve ayrıştırılmasında iş verimliliği sağlar. Mobil mıcır makinası fiyatları, marka özelliklerine ve ekipman kullanımlarına bağlı olarak belirlenir.

Küçültme ve inceltme opsiyonlarında sunulan oranlar, palet ve rotor özellikleri, devir ve motor siste özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılır.

 

Mobil Agrega Makinası

Agregaların stoklanmasını, işlenebilir forma getirilmesi için yıkanmasını ve dezenfekte edilmesini kolaylaştıran mobil agrega makinası fiyatları, kapasitelere göre farklılık gösterir. Kapsamlarına göre iki bölmeli, üçlü, dörtlü veya beş, altılı bölmelerle dizayn edilene mobil agrega makineleri, yol ve asfalt çalışmalarında sıklıkla kullanılan teçhizatlardır.

Otomasyon sistemleri, dijital ve teknolojik panelleri, tartı bantı tasarımları ve model özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunulur. Mobil kullanım avantajlarıyla rahat ve kolay şekilde transfer edilebilen ekipmanlar, uzun ömürlü kullanım avantajları sağlar.

 

Menü