Beton Santrali Yedek Parça

Beton santrali yedek parça temini beton üretici firmalar için oldukça önemlidir. Beton santralleri hazır beton üretebilmek için gerekli olan büyük ve uzun yıllar kullanılmak üzere tasarlanır. Bu sürede içerisinde bazı arıza durumları meydana gelebilir.

Beton santrali yedek parça bu aşamada oldukça önem arz eder. Çünkü; makinelerin ihtiyaç duyduğu yedek parçalar ancak orijinal ise sistemle tam uyumlu olur. Bu yüzden makine üreticisi firmanın yedek parça ve servis imkânı sunması sonraki dönemler için oldukça önemlidir. FABO Global, birlikte çalıştığı firmalara orijinal yedek parça temini yapar. Satış sonrası dönemde de firmalara servis ve bakım gibi konularda destek olmaktadır.

Beton Santrali Yedek Parçaları

Beton santralleri hazır beton adı verilen, hemen kullanım için uygun olan betonların üretilmesi için kullanılan büyük tesislerdir. Beton santrallerinde üretilen hazır beton birçok alanda kullanılır. Hemen hemen bütün yapı ve inşaatlarda kullanılan hazır betonun kullanım alanı oldukça geniştir. Havaalanı yapımından konut yapımına kadar birçok farklı yapıda kullanılan beton, beton santralleri sayesinde istenildiği oranda üretilebilir. Günlük ihtiyaç duyulan beton miktarına göre kapasiteleri değişen beton santrallerinin farklı yapılarda tasarlanmış modelleri bulunmaktadır.

Beton santralleri birbiriyle entegre bir şekilde çalışan birçok makineden oluşur. Beton santralleri dirençli ve dayanıklı metaller kullanılarak tasarlanır. Bu sayede uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilirler. Fakat nihayetinde her makinanın belli aralıklarla bazı parçalarının değişmesi gerekebilir. Bir arıza durumunda veya bakım zamanında bazı yede parçalara ihtiyaç duyulabilir. Makineye ait orijinal yedek parçanın temin edilebilir olması oldukça önemlidir. Bu yüzden beton santrali temini sırasında firmanın satış sonrası hizmetleri de incelenmelidir. Olası bir bakım veya arıza durumunda orijinal yedek parça hizmeti vermeyen firmalardan makine alımı yapılmamaya dikkat edilmelidir.

Beton Santrali Yedek Parçaları
Orijinal Yedek Parça Neden Önemlidir?

Orijinal Yedek Parça Neden Önemlidir?

Beton santralleri farklı markalar tarafından üretilir. Her markanın kendi kullandığı bir teknolojik altyapısı bulunur. Ayrıca beton santralini oluşturan ekipmanlar bütünsel bir tasarıma ve altyapıya sahiptir. Herhangi bir arıza durumunda makinede kullanılacak yedek parça veya ekipmanın orijinal yedek parça olması makinenin sağlığı açısında önemlidir. Sisteme dahil edilen yedek parça, santralin diğer tüm sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak verir. Orijinal yedek parça kullanmanın avantajlarını iu şekilde sıralayabiliriz;

 • Beton santralinin sorunsuz kullanılmasını sağlar
 • Beton santralinin kullanım ömrünü uzatır
 • Makinelerin performansında bir düşüş yaşanmaz
 • Firmayı başka arıza ve olası problemlerden korur
 • Orijinal yedek parçalar garantilidir, herhangi bir problem yaşanması durumunda tekrar değişimi yapılır
 • Tesisin enerji tüketimini ve buna bağlı olan maliyetleri düşürür

FABO Global Beton Santralleri

FABO Global beton santrali ve beton santrali ekipmanlarının üretilmesi noktasında tüm dünyada bilinen bir markadır. FABO Global piyasada bulunan son teknolojik beton santralleri ve konkasör tesisleri üretmektedir. Beton santrali üretim ve temini yapmakla birlikte çalıştığı firmalara beton santrallerinde kullanılmak üzere yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca firmaların gerekli bakım ve onarımlarının yapılması için teknik servis ekibi bulunmaktadır.

FABO Global’den temin ettiğiniz beton santralleri FABO garantisi altındadır. Tesisin garanti süresinde oluşan problemler teknik personelimiz tarafından en kısa sürede giderilir. Tesisin garanti süresi bitse de FABO Global olarak firmaların tüm yedek parça ve servis ihtiyaçlarına çözüm üretebilmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz parçayı en kısa sürede ulaştırıp problemin çözümü için gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Beton santralleriniz için ihtiyaç duyduğunuz yedek parçalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FABO Global Beton Santralleri
FABO Global Yedek Parça Avantajları

FABO Global Yedek Parça Avantajları

FABO Global Bünyesinde ürettiği beton santralleri günümüzde dünyanın farklı kıtalarında kullanılmaktadır. Tüm makine ve ekipmanlar FABO Global mühendisleri tarafından dizayn edilir. FABO Global beton santralleri kullanıcı firmanın uzun zaman herhangi bir problem yaşamayacağı kadar sağlamdır. Tüm parçaları firma tarafından garanti edilen FABO beton santrallerini tercih etmeniz için birçok sebep bulunur. Bunlardan bir tanesi de orijinal yedek parça ve servis imkânıdır. FABO Global’in sunduğu yedek parçaların avantajları şu şekildedir;

 • Tüm yedek parçalar orijinal olup garantilidir
 • Tüm ürünler FABO mühendisleri tarafından üretilir
 • FABO teknik servisi firmaların tüm yedek parça ve tamir işlerini en kısa sürede gerçekleştirir
 • Zengin orijinal yedek parça seçenekleri sunar
 • Firmaların bakım maliyetini düşürür
 • Beton santrallerinin performans düşüklüğü yaşamasını engeller

Beton Santrali Yedek Parça Fiyatları

Beton santralleri, birçok farklı parça ve ekipmandan oluşan kompleks yapılardır. Zamanla bazı parçalarda aşınma veya arıza görülebilir ve o parçanın değişmesi gerekebilir. FABO Global bu noktada firmaların ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlere; teknik servis ve yedek parça hizmeti de dahildir. Beton santrali orijinal yedek parça fiyatları hakkında detaylı bilgi için FABO Global ile iletişime geçebilirsiniz.

Menü