Beton santrali, şantiye alanlarında ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin bir arada olması için kurulur ve inşaat yapılır.

Beton santrali silosu kapsamında tüm ekipmanlara erişim mümkün olur. Santrallere bakıldığında, beton santralinin oluşturulması için farklı çeşitlerin olduğunu göreceksiniz. Çalışılacak olan alan, çalışacak olunan süre gibi pek çok kritere göre nasıl bir santral silosu oluşturulması gerektiğine karar verilir. Sizin için en avantajlı olacak şekilde oluşturulan ekipmanlar ve santral silosu ile hizmet verilir.

Beton Santrali Çeşitleri

İlk olarak ihtiyaç duyulan beton santrali için çeşitler arasından seçim yapılacak. Kullanılacak olan alan ve çalışmaların durumuna göre santral belirlenecek. En iyi şeklide hizmet verilmesi, anında ulaşımın sağlanması açısından en çok tercih edilen  santral tipi mobil santral çeşididir. Bu sayede taşınma, erişim, anında ekipmanlara ulaşma gibi pek çok avantaj sağlanmış olacaktır. Sabit beton santrali de aynı şekilde sizin beton yapımı ve diğer inşaat işlemlerinde kullanabileceğiniz ekipmanlara erişiminizi sağlar. Bu santral tipinin kullanılması ise uzun süreli olan inşaat çalışmalarında tercih edilmektedir.

  • Mobil Beton Santrali: Mobil olan santral demek, anında erişimin bir araç üzerinden olmasıdır. Belirlenmiş olan araca göre hangi ekipmanlara erişiminizin olduğunu öncesince öğrenebilirsiniz. Çalışmalar hakkında bilgi vererek, santralin eksiksiz şekilde ekipmanlardan oluşturulması sağlanabilir.
  • Sabit Beton Santrali: Bakıldığında sabit beton santrali kapsamında erişiminizin olacağı çok sayıda ekipman olduğunu göreceksiniz. Bu ekipmanların taşımasının kolaylığı, ancak büyük bir alanda uzun süreli çalışmalar olması durumunda tercih edilir. Çalışma durumuna göre seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Uygun bir seçimin gerçekleşmesi halinde, her iki beton santralinin de son derece kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Güvenli ve avantajlı olması açısından gereken özen gösterildiğinden, gönül rahatlığı ile seçim yapılarak santralin oluşturulması sağlanabilir.

Avantajlı Beton Santrali

Taşıma kolaylığı açısından ilk akla gelen mobil santrallerin kullanılması. Peki, neden mobil santraller daha avantajlı? Mobil santraller nasıl oluyor? Avantajlı olmasının sebebi, araç üzerinde taşınıyor olması. Yani dilediğiniz zaman uygun olan alana getirilmesi mümkün. Bunun için mobil olarak ifade edilen bu santraller, rahat bir şekilde erişimin olmasını sağladığından avantajlıdır.

Tüm ekipmanlara erişiminiz kolay şeklide olacaktır. Sabit olan santrallerde olan hemen hemen tüm ekipmanlara yer verilerek, hizmetinize sunulacaktır.

Beton santrallerinin ekipmanları eksiksiz olmasının yanı sıra, sizin bulunduğunuz alana talep ettiğiniz alana en hızlı şekilde gelmesi söz konusu.

Her alan için uygun şekilde düzenlenebiliyor. İhtiyaç duyulan ekipmanlar için ayarlamalar yapılıyor. İçerik hakkında bilgi sunularak tamamen sizin talep ettiğiniz şekilde mobil beton santrali oluşturulması sağlanabiliyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, rahat bir şekilde beton santralinin kullanımının olmasını sağlayabilirsiniz. Uygun şekilde sunulan santraller, her inşaat alanı için güvenli şekilde oluşturulur. Güvenlikten ödün verilmeden işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır.

Menü