Satılık Çimento Silosu

Satılık çimento silosu, toplu halde ucuza alınan çimentonun uzun süre depolanabilmesini sağlayarak firmaların tasarruf etmesini sağlar. İş alanına ve projelerin büyüklüğüne göre farklı kapasitelere sahip çimento siloları arasından birini seçerek çimento depolayan firmalar daha hızlı beton üretimi yapabilirler.

Satılık çimento silosu her inşaat projesi için olmazsa olmazlardan biridir. Çimentoyu doğru şekilde depolamak ve beton kalitesini düşürmemek için doğru siloyu seçmek çok önemlidir. Aksi takdirde, uzun vadeli kâr elde etmek yerine zararla karşı karşıya kalmak mümkündür.

Satılık Çimento Silosu Özellikleri

Satılık çimento silosu genelde dikey ve yatay olarak imal edilmektedir. Sektörde genel olarak kullanılan silo türü ise dikey çimento silosudur. Bu çimento siloları, isteğe göre kaynaklı ve tek parça olarak ya da demonte halde olarak teslim edilebilmektedir.

Sektörün ileri gelen çimento silosu üreticileri arasında yer alan FABO, hızlı ve verimli beton imalatı için optimize edilmiş çimento siloları üretmektedir.

Çimento silolarının özellikleri şunlardır:

  • Çimento silosu su geçirmezdir ve çimentoyu neme karşı korur.
  • Uzun ömürlüdür ve düşük maliyete sahiptir.
  • Dikey silolar şantiyede daha az yer kaplar.
  • 25 tondan başlayarak 100 ton çimento silosu, 200 ton çimento silosu, 300 ton çimento silosu gibi farklı kapasitelere sahip olmaları, her proje için ideal olmalarını sağlar.
  • Üzerinde bulunan basınç emniyet valfi, 3 adet hava jeti, 24 m2 kartuş filtresi ve 3 adet çimento seviye göstergesi vardır.

Çimento Silosu Fiyatları Ne Kadar?

Çimento silosu beton endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara önemli avantajlar sunmaktadır. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle bu avantajlardan biri yüksek kâr oranlarıdır. Bu yüzden çimento silosu satın alırken hem fiyata hem de ekipmanın kalitesine çok dikkat edilmesi gerekir.

FABO olarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çimento siloları üretiyoruz. Zor iklim koşullarına karşı bile çok uzun süre dayanabilen küçük çimento siloları da üreterek fiyat – performans dengesini koruyoruz.

Beton Santrali

FABO Çimento Silosu Avantajları

  • FABO tüm ürünlerini kendi AR-GE çalışmalarını yürüterek, kendi imalathanelerinde üretmektedir. Uzman mühendisler, tasarımcılar ve teknisyenlerle çalışarak müşterilerine en sağlam ve en kaliteli ekipmanı sağlamaktadır.
  • Doğrudan üreticiden satın almak daima daha maliyetli bir alışveriştir. FABO’nun üstün nitelikli makinelerini bizimle iletişime geçerek satın alırsanız tasarruf edersiniz.
  • İnşaat projelerinin insan hayatı için önemini bildiğimiz için tüm makinelerimizi güvenlik standartlarına uygun şekilde üretir, bir çok testten geçirerek kontrol ederiz.
Menü