Beton santrali kurarak, birçok sektör için gerekli olan hazır beton üretimini sağlamak isteyen firmaların sektöre girmesiyle, beton santrallerine olan taleplerde de artış yaşanıyor. Beton santrali, taş ve çakıl gibi birçok bileşeni çeşitli maddelerle karıştırarak beton üretimi sağlamaktadır. Üretimi gerçekleştirilen hazır beton, inşaatlarda ve yapı sektöründe kullanılmaktadır. Özellikle inşaat sektörünün gelişmesi ve büyümesiyle hazır beton ihtiyacı da arttı. Sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden firmalar, beton santrali kurarak çalışmalarına başlamakta. En çok merak edilenlerden biri de beton santrali maliyetinin ne fiyatta olacağıdır. Beton santralinde maliyet, tercih edilen santral tipine ve üretim kapasitelerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Beton santralleri sabit ve mobil olarak farklı kapasitelerde üretilmektedir. Sabit beton santralleri, belirli bir iş sahasında uzun bir süreçte çalışma yapacak firmaların tercih ettiği bir santral modelidir. Sabit beton santralleri, adından anlaşılacağı üzere belirli bir alana sabitlenerek faaliyet gösterdiğinden, uzun vadeli çalışmalarda yüksek kapasiteli üretimler ve maliyetlerde azalma sağlamaktadır. Uzun süreli çalışmalar için gerekli olan en önemli beton santrali tipidir.

Sabit Beton Santrali

Sabit beton santralleri, farklı kapasitelerde üretilerek, düşük, orta ve yüksek bütçeli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde imal edilmektedir. Sabit beton santralleri 30m3 ile 180m3 arasındaki üretim kapasitelerine sahiptir. Mobil beton santralleri ise, çalışmalarını farklı iş sahalarında kısa süreli olarak yapan firmalar tarafından kullanılan ve seyyar işletmeler için kullanımı avantajlı olan santral tipidir. Mobil santrallerin en önemli yanı, taşınabilme işleminin tek bir araç ile yapılabilmesidir. Tek bir tır ile nakliye işlemleri yapılabilen mobil beton santralleri, çalışma sahalarında da kısa süre içerisinde kurulabilmektedir. Bu özelliğiyle çalışmaların hemen başlamasını sağlayarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Mobil Beton Santrali

Mobil beton santralleri de, sabit beton santralleri gibi farklı kapasitelerde üretimi yapılarak sektörün hizmetine sunulmaktadır. Firmalar, üretimini gerçekleştirecekleri miktara bağlı olarak gerekli olan tesisi kurarak çalışmalarına başlamaktadır. Firmamız, tüm firmaların ihtiyaç duyduğu özellikte ve kapasitede beton santrali imalatı yaparak sektöre büyük bir katkı da bulunmaktadır. Üretimlerinde dayanıklılık, kalite ve yüksek performans ilkelerine özen gösteren firmamız, tüm üretimlerini Avrupa Birliği Standartlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Dayanıklılığa gösterilen önemle birlikte, beton santrallerimiz zorlu çalışma sahalarında ve mevsim şartlarında başarıyla çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Böylece çalışmalar yarıda kalmaz ve üretim süreci aksamadan devam eder. Firmamızın üretimlerinde çevreye ve insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde ve malzemenin kullanılmaması konusunda da özen gösterilmiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında büyük ilgi gören beton santrallerimizde önemli satış rakamlarına ulaşmış bulunmaktayız. Firmamız, beton santrallerini ekonomik ödeme koşulları ve fiyatlarla satışa sunmaktadır. Ayrıca tüm beton santralleri, garanti kapsamında olup, herhangi bir arıza veya sorun karşısında teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz. Firmamızca üretilen ve satışa sunulan tüm beton santralleri için firmamızı ziyaret ederek ya da arayarak bilgi alabilirsiniz.

Menü