Satılık çeneli kırıcı satın alarak işletmenizin üretkenliğini arttırarak önemli bir yatırım adımı atmış olursunuz. Dünya’nın pek çok yerinde madencilik sektörü ve agrega üretimi için, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış çeneli kırıcılar, mobil çeneli kırıcılar ve konkasör tesisleri ithalatı gerçekleştiren FABO’nun her projeye uygun çözümleriyle tanışmadan karar vermeyin.

Satılık çeneli kırıcı modellerimizin yanı sıra, satmış olduğumuz tüm ekipmanların yedek parçalarını ve teknik servis hizmetini de sağlıyoruz. Ürünlerimizin tamamı 1 yıl garanti kapsamındadır.

FABO sektörel tecrübesiyle ve güvenilir teknolojisiyle, işletmenizin daha verimli çalışması için gereken tüm hizmeti sunar.

 

FABO Satılık Çeneli Kırıcı Avantajları

FABO satılık çeneli kırıcı modelleri, kapasitelerine göre saatte 60 ton ile 600 ton arası kırma kapasitesine sahiptir. Bu standart modellerimize ek olarak isteğe göre daha yüksek kapasiteli çeneli kırıcılar da üretebilmekteyiz.

Çeneli kırıcılar genelde en sert kayaları (bazalt, granit gibi) kırmak için kullanılır. FABO’nun çeneli kırıcı modelleri sağlam olması sebebiyle sektörün en güvenilir kırıcıları olmaya devam etmektedir.

FABO çeneli kırıcıların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 

  • FABO her projeye ve her ortama özel çeneli kaya kırıcı modelleri üretmektedir. Sabit kırıcılar ve mobil çeneli kırıcılar; sert malzemeler, yumuşak malzemeler, cüruf ya da geri dönüştürülebilen materyallerin hepsi için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Maksimum üretkenlik ve verimlilik sağlar.
  • 1 yıllık garanti ve yaygın servis ağı sayesinde her zaman işletmenizin yanındadır.
  • En zor koşullara bile dayanıklı tasarım ve birinci sınıf malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.

 

Çeneli Kaya Kırıcı Modelleri

Bir agrega üreticisiyseniz ya da madencilik sektöründe yürütmekte olduğunuz operasyonu genişletmek istiyorsanız, doğru maliyet hesabı yaparak yatırım gerçekleştirmeniz gerekir. Bu anlamda, FABO’nun sunmuş olduğu çözümler pek çok alanda pek çok ihtiyacı spesifik olarak karşılayabilecek düzeydedir.

Üretim kapasitesi, kırma gücü, mobil ve sabit olma özellikleri bakımından farklılıklar gösteren çeneli kaya kırıcı modellerimiz şunlardır:

 

 

Satılık Çeneli Kırıcı Özellikleri

FABO çeneli kırıcıların tamamında çene ayarı kolayca yapılabilir. Bu sayede, hangi materyale yönelik çalışma yapılacaksa makine ona göre özelleştirilebilir.

FABO çeneli kırıcıların genel özellikleri şunlardır:

 

  • Vee-Belt tahrik sistemi
  • Aşınma mukavemeti yüksek, dökme manganez çelikten üretilen çeneler
  • Aşınabilir yüzeylerde koruyucu plakalar
  • Krom, Nikel ve Molibden alaşımlı eksantrik mili
  • Hidrolik pistonlar aracılığıyla kolayca ayarlanabilen çene açıklığı

Ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

 

Menü