Satılık beton santrali çözümleri için yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle ve sektördeki güvenilir konumuyla FABO Makina bir numaralı tercih! İleri seviye mühendislik ürünü, dünya standartlarında beton santralleri ve ekipmanları üreten FABO, kullanım ömrü uzun, dayanıklı ürünleriyle inşaat sektöründe bir Dünya markası!

FABO satılık beton santrali, her daim teknolojik yenilikleri takip eden AR-GE ekibimizin çabalarıyla, hem tasarım açısından hem de verimlilik açısından küçük, büyük her türlü proje için sürdürülebilir çözümler sunar. Sunmuş olduğumuz yardımcı ekipmanlar, daha kısa sürede daha çok üretim yapılabilmesini sağlayarak mali avantajlar sunar.

 

Satılık Beton Santrali Çeşitleri

Satılık beton santrali projenin ihtiyaçlarına göre gerek üretim kapasitesi gerek mobil ya da sabit olması bakımından pek çok seçeneğe sahiptir. Size uygun beton santralinin hangisi olduğuna karar vermek için uzmanlarımızla iletişime geçebilir ya da sizin için hazırladığımız bu kısa makaleyi okuyabilirsiniz.

FABO beton santralleri,

 

  • Mobil beton santralleri
  • Sabit beton santralleri

olarak temel iki kategoride üretilmektedir. Sabit beton santralleri, proje sahası sabit olan firmalar için büyük avantajlar sunarken mobil beton santralleri, birkaç farklı projede aynı makineyi kullanma olanağı sağlar. Ayrıca, sabit beton santrallerine eklemeler yapılarak verimlilik ve kapasite arttırılabilir.

Mobil ve sabit beton santrali fiyatları farklılık göstermektedir. Doğru yatırımı yaparak ilerleyen süreçte mali zarar görmemek adına hangisinin alınacağına iyi verilmesi gerekir.

 

Sabit Beton Santrali Fiyatları

FABO sabit beton santralleri üretim kapasitesine, mikser çeşidine ve bunker kapasitesine göre farklı modellere sahiptir.

Powermix-60, adını saatte 60 m3 üretim yapabilmesinden almıştır. 1 m3 hacme sahip pan miksere ve 10 m3’lük 4 adet bunkere sahip olan model, küçük projeler için hızlı ve verimli üretim yaparak beton ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yine, adını üretim kapasitesinden alan Powermix-90 modeli, 2 m3 pan mikseri ve 15 m3’lük 4 adet bunkeri ile saatte 90 m3 beton üreterek biraz daha büyük projeler için tercih sebebi haline gelmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve Dünya’nın en saygın beton santrali üreticileri arasında güvenilir bir yere sahip olan FABO Makina’nın sabit beton santrali çözümlerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

 

Menü