Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil dik milli kırıcı çeşitleri, aşındırıcı özelliği yüksek olan malzemelerin kırılmasında etkilidir. Bazalt, granit, kalker gibi taşların işlenmesinde kullanılan bu ürünümüz, sabit kırıcılara oranla daha fazla avantajlara sahiptir. Sabit kırıcılar gibi yüksek performans ile çalışabilen mobil kırıcılar, taşınabilme, kısa sürede kullanıma hazır hale gelme ve her arazi koşulunda sorunsuz çalışma özellikleri ile daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Günümüz şartlarının teknolojisine uygun, modern görünümlü ve kullanışlı mobil kırıcı çeşitlerimizin tümü Avrupa Birliği standartlarına uyumu simgeleyen CE sertifikasına sahiptir. Genel olarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılan bu iş makinaları, her boyuttan malzemenin 0,5 mm ebatına kadar kırılmasını sağlayabilir. Taşın taşa çarpma prensibi ile kırım gerçekleştiren mobil dik milli kırıcılar, düşük elektrik kullanımı ile yüksek kademede üretim sağlayarak maddi açıdan tasarruf etmede etkili olur. Tek bir şase üzerine kurulu olan bu tesisimiz, nakil ihtiyacı durumunda yalnızca bir adet tır ile kolayca istenilen yere taşınabilir.

Hidrolik özelliği nedeni ile tamir ihtiyacında rahat bir şekilde parçaları ayrılıp arıza giderildikten sonra yeniden kurularak hemen çalışmaya hazır hale getirilebilir. Sektörünün bilinen markaları arasında yer alan Fabo Makina, mobil dik milli kırıcı çeşitlerinin tümünün satış sonrası montaj, demotaj, tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerinde de müşterilerine tam anlamı ile destek vermektedir.

Kırma ve eleme tesislerinde ihtiyaç duyulan tüm iş makinalarının tedariğini sağlayan firmamız, alanında kısa sürede yükselmek isteyen firmaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de en kazançlı şekilde kısa sürede alanınızda yükselmek için bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında ve mobil dik milli kırıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Dik Milli Kırıcı
Rate this post