Mobil Beton Santrali

60 m3 mobil beton santrali, işletmelerin hazır beton ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde karşılamak için özel olarak üretilmektedir. Sabit bir çalışma alanı olmayan firmaların çoğunlukla tercih ettiği bu iş makinaları, 1 gün gibi çok kısa bir sürede kurulup hemen kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Avrupa Birliği standartlarına göre özel tasarımları olan ürünlerimiz, çevreye zarar vermeyen kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Kullanılan alan ve işletmenin faaliyetlerine göre değiştirilebilen 4 adet mikseri olan mobil beton santralleri, uzun yıllar yüksek verim ile hizmet almakta kullanılmaktadır. Sabit iş makinalarının kurumuna engel olacak nitelikteki zorlu araziler için idealdir. Her tür doğa koşuluna ve arazi yapısına uyum sağlar. Tek bir tır ile taşınabilme özelliği sayesinde kısa sürede istenilen çalışma alanına taşınabilen 60 m3 mobil beton santrali fiyatları için bizi arayabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fabo Yeni Nesil Turbomix Mobil Beton Santrallerimiz’de yapmış olduğumuz ar-ge sonuçlarında agrega bunkeri göz kapasitesi 10 m3 küpten 20 m3 kapasitelere kadar çıkartılmıştır. Agrega tartımı ve transfer bandı tek bir bant ile yapılması sağlanarak daha hızlı beton üreterek istenilen kapasiteleri yakalamak artık çok kolay hale gelmiştir.

Fabo Yeni Nesil Mobil Beton Santralleri seyyar beton santralimiz ile sabit tip santraller ile eş değer kapasiteler elde edilebilmektedir.

Sistemimiz yerden besleme konularak beton alt yapı ve rampa sistemleri ortadan kaldırarak ilk yatırım maliyetlerinde bulunan alt yapı maliyetini %90 oranında ortadan kaldırmaktadır bu sayede hem hızlı kurulum hem de düşük işletme maliyetine kavuşursunuz yeni nesim mobil beton santrallerimiz için bizimle iletişime geçerek daha çok bilgi alabilirsiniz.

Mobil Beton Santrali

Kolay ve hızlı çözüm arayanlar için istenen çözümü sunan mobil beton santrali firmamızca kurularak kullanımınıza sunulur.

Mobil Beton Santrali Nedir?

Beton üretimi sağlayan beton santralleri çimento, su, kum, taş, agrega gibi malzemeleri karıştırır ve beton oluşturur. Belirli miktarlarda sağlanan karışımın dökülmesi ile beton üretilir. Piyasada sabit ve mobil beton santrallerinin yanı sıra kompakt ve skyperli gibi beton santralleri çeşidi mevcuttur. İhtiyaçlar gözetilerek bunlar arasından seçim yapılır.

Uzun yıllar boyunca sabit platformlar kullanılmış olsa da artık mobil platformlar daha çok tercih edilir. İnşaat sahalarının çeşitlenmesi, daha kısa sürelerde işlerin bitirilmek istenmesi gibi sebepler kullanıcıları mobil beton santrallerine yönlendirmiştir. Kurulumu, kullanımı oldukça kolaydır ve hızlı çözümler sunar.

Beton Santrali Kurulumu

Firmamızdan beton santrali satın alma hallerinde montaj da hizmetimize dahildir. Müşterilerimiz aksini istemediği takdirde istenilen adrese kurulumu yapıyoruz. İstediğiniz beton santralini ve kurulum yapılacak olanı bildirmeniz halinde firmamız çalışma yapmaya başlayacaktır. Beton sahasında yapılacak olan çalışma ile santralin kurulumu için yerleşim planı hazırlanır. Sabit santral kurulacaksa müşteri ile iletişime geçerek bu plana göre beton atılmasını sağlarız. Mobil platformlarda ise buna gerek yoktur. Böylece santralin kurulumu için altyapı hazırlanır ve sıra kuruluma gelir.

Demonte olarak parçalar halinde getirdiğimiz santral, inşaat sahasındaki uygun alana kurulur. Kurulum aşamasında ihtiyacımız olan tüm personel ve ekipmanlar da tarafımıza aittir. Büyük parçaların kurulumu için vinç gibi iş makinelerine ihtiyacımız olacaktır ve tarafımızca getirilecektir. Kurulum tamamlanınca santral betona sabitlenir ve kullanıma hazır hale getirilir. Mobil beton santrali olduğu için yeniden sökülerek başka bir alana taşıma ve kurma yapılması mümkündür.

Kurulumu yapılan santralin çalışması test edilir ve hiçbir sorun yoksa çalışmalara başlanır. Santralin kurulumu için isterseniz personel görevlendirebileceğimiz gibi, isterseniz de sizin personellerinize eğitimler veriyoruz.

Beton Santralinin Özellikleri

Mobil beton tesisi kurulumu tamamlandıktan sonra artık kullanıma hazırdır. Santrali farklı iklim koşullarında ve ağır inşaat koşullarında kullanmanız mümkündür. santralin zor koşullarda aşınmaması ve kullanım ömrünün uzun olması için gerekli işlemler, bakımlar firmamızca yerine getirilir. Beton mikserlerinde en çok kullanılan malzeme mikserdir. Sürekli olarak hareket halinde olduğundan aşınmaya ve kırılmaya elverişlidir. Bu yüzden miksere özellikle özen gösteriyoruz ve aşınmaması için önlemler alıyoruz. Gerekli olması halinde yedek parça temini gibi konularda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Firmamız tüm çalışmalarında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözetir. Kaliteli ekipmanların yanı sıra alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Santrali kurduktan sonra da her an size destek sunarak, en verimli şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. Sürekli ulaşılabilir olduğumuz için her an sizin yanınızdayız. Üstelik tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz. Böylece kısa sürede hızlı ve kaliteli hizmet alacaksınız.

Bize Ulaşın
close slider