Dik Milli Kırıcılar

Dik milli kırıcı VSI-900, saatte ortalama 450 ton malzeme kırma kapasitesindedir. Orta irilikteki her yapıda maddenin 0.5 mm ebatında kırılmasında kullanılabilen bu iş makinaları, geniş çalışma alanına sahiptir. Tersiyer kırıcılardan olan dik milli kırıcılar, kırma haznesine malzeme gönderiminde en dik şekilde ivme verilmesinde etkilidir. Uzun süreli kullanımlarda şirketlerin zamandan ve maddiyatta tasarruf etmesini sağlayan bu iş makinaları, montaj, demonataj ve nakil işlemlerinde fazlası ile avantaj sağlar. Kum ve mıcır elde etmek için sıklıkla kullanılan bu ürünlerimiz, firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Avrupa standartlarına göre tasarlanan ve çevre dostu malzemelerden elde edilen Fabo Makina ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VSI-900 Dik Milli Kırıcı orta irilikteki her türlü sert malzemeyi kırarak 0.5mm kum ve mıcır üreten , kum oranı ve kübiklik oranı yüksek kırıcıdır.Temel olarak çalışma mantığı şöyledir ; besleyen malzeme statorun çeperinde taşların oluşturduğu duvara veya çevredeki örslere çarpıtılarak kırılır.
Dik milli kırıcılar ile elek kullanımına gerek yoktur tek aşamalı işleme açıktır.Mühendislerimizin geliştirdiği özel alaşımlı rotor uçları ile işiniz asla yarıda kalmaz , bakım maliyetleriniz minumuma düşer.

VSI-900 Dik Milli Kırıcı için bizden fiyat alınız…