Dik Milli Kırıcı

Dik milli kırıcı VSI-800, orta büyüklükteki tüm maddelerin mıcır ya da kum olarak kırılmasında kullanılır. Orta ve düşük bütçe ile kurulan işletmelerin zamandan ve maliyetten tasarruf ederek faaliyetlerini sürdürmelerinde etkilidir. Her tür arazi koşulunda verimli bir şekilde çalışabilir ve saatte ortalama 250 ton malzeme kırma kapasitesindendir. Gürültüsüz ve çevreye zarar vermeden çalışan bu ürünlerimiz, yol yapımında kullanılacak beton, asfalt gibi maddelerin ince malzemelerinin hazır edilmesinde rahatlıkla kullanılabilir. Fabo Makina mühendisleri tarafından Avrupa standartlarında uygun olarak tasarlanan bu iş makinalarımız ile kısa sürede işletmenizin ihtiyacı kadar ürün elde edebilirsiniz.

VSI-800 Dik Milli Kırıcı orta irilikteki her türlü sert malzemeyi kırarak 0.5mm kum ve mıcır üreten , kum oranı ve kübiklik oranı yüksek kırıcıdır.Temel olarak çalışma mantığı şöyledir ; besleyen malzeme statorun çeperinde taşların oluşturduğu duvara veya çevredeki örslere çarpıtılarak kırılır.
Dik milli kırıcılar ile elek kullanımına gerek yoktur tek aşamalı işleme açıktır.Mühendislerimizin geliştirdiği özel alaşımlı rotor uçları ile işiniz asla yarıda kalmaz , bakım maliyetleriniz minumuma düşer.
VSI-800 Dik Milli Kırıcı için bizden fiyat alınız…