Yeni MINIMIX-30 Modelimiz ile tanışın!

İçinde bulunduğumuz çağ gereği birçok ürünün mobilize edilip maliyet kalemleri azımsandığı bu dönemde müşterilerimizin endişelerine çözüm odaklı projeler sunmaya devam etmekteyiz.  FABO Makina olarak siz değerli müşterililerimizin yatırım maliyetlerini düşürmek ve kaliteli hizmet sunmak adına tasarladığımız tek 1 konteyner ile nakliyesi gerçekleştirilen Yeni İnavasyon MiniMix-30 Modelimizi uygun fiyatlar ile değerli görüşlerinize sunuyoruz. Tümüyle yeni bir platform ve gövde kullanılması sayesinde bu yeni ve ekonomik modelimiz, beton ihtiyacının nispeten düşük olduğu küçük projelerde de ekonomik ve uluslararası standartlarda beton üretimini mümkün kılmaktadır.

MiniMix Mobil Beton Santrali Avantajları;

– Deniz yolu yüklemelerinde Tek bir konteyner ile nakliye edilebilme avantajı sayesinde yatırım maliyetinizi düşürür.

– Minimum Kurulum Alanı gereksinimi

– Karayolu taşımaların da çekilerek nakledebilme, kısa bir sürede hızlı kurulum ve yer değiştirebilme

– Karışımı tamamlanmış betonu besleme bandı ile transmiksere yükleyebilme

– Çimentonun tedarik durumuna göre big bag çimento besleme sistemi ya da çimento silosu kullanılabilmektedir.

– Full Otomasyon ile En Homojen Beton Üretimi

– Kompakt Yapısı ile Hızlı servis, kolay bakım ve düşük yatırım maliyeti sağlar.

MiniMix Santralimiz aşağıda ki ekipmanlardan oluşmaktadır;

– 4x5m3 Agrega Bunkeri

– 1m3 Agrega Tartım Haznesi

– 600x4250mm Agrega Transfer Bandı

– 600x12000mm Hazır Beton Yükleme Bandı

– 0.5m3 Pan Mikser

– 300 kg Çimento Tartım Haznesi

– 200 lt Su Tartım Haznesi

– 20 kg Katkı Tartım Haznesi

– 300 lt Hava Kompresörü

– İsteğe bağlı olarak, Big Bag Patlatma veya 30 Ton Civatalı Silo

– Siemens şalt sisteminden oluşan Elektrik Panosu

– PLC Otomasyon Sistemi

 

Fabo Yeni Nesil Turbomix Mobil Beton Santrallerimiz’de yapmış olduğumuz ar-ge sonuçlarında agrega bunkeri göz kapasitesi 10 m3 küpten 20 m3 kapasitelere kadar çıkartılmıştır. Agrega tartımı ve transfer bandı tek bir bant ile yapılması sağlanarak daha hızlı beton üreterek istenilen kapasiteleri yakalamak artık çok kolay hale gelmiştir.

Fabo Yeni Nesil Mobil Beton Santralleri seyyar beton santralimiz ile sabit tip santraller ile eş değer kapasiteler elde edilebilmektedir.

Sistemimiz yerden besleme konularak beton alt yapı ve rampa sistemleri ortadan kaldırarak ilk yatırım maliyetlerinde bulunan alt yapı maliyetini %90 oranında ortadan kaldırmaktadır bu sayede hem hızlı kurulum hem de düşük işletme maliyetine kavuşursunuz yeni nesim mobil beton santrallerimiz için bizimle iletişime geçerek daha çok bilgi alabilirsiniz.

Mobil Beton Santrali

Kolay ve hızlı çözüm arayanlar için istenen çözümü sunan mobil beton santrali firmamızca kurularak kullanımınıza sunulur.

Mobil Beton Santrali Nedir?

Beton üretimi sağlayan beton santralleri çimento, su, kum, taş, agrega gibi malzemeleri karıştırır ve beton oluşturur. Belirli miktarlarda sağlanan karışımın dökülmesi ile beton üretilir. Piyasada sabit ve mobil beton santrallerinin yanı sıra kompakt ve skyperli gibi beton santralleri çeşidi mevcuttur. İhtiyaçlar gözetilerek bunlar arasından seçim yapılır.

Uzun yıllar boyunca sabit platformlar kullanılmış olsa da artık mobil platformlar daha çok tercih edilir. İnşaat sahalarının çeşitlenmesi, daha kısa sürelerde işlerin bitirilmek istenmesi gibi sebepler kullanıcıları mobil beton santrallerine yönlendirmiştir. Kurulumu, kullanımı oldukça kolaydır ve hızlı çözümler sunar.

Beton Santrali Kurulumu

Firmamızdan beton santrali satın alma hallerinde montaj da hizmetimize dahildir. Müşterilerimiz aksini istemediği takdirde istenilen adrese kurulumu yapıyoruz. İstediğiniz beton santralini ve kurulum yapılacak olanı bildirmeniz halinde firmamız çalışma yapmaya başlayacaktır. Beton sahasında yapılacak olan çalışma ile santralin kurulumu için yerleşim planı hazırlanır. Sabit santral kurulacaksa müşteri ile iletişime geçerek bu plana göre beton atılmasını sağlarız. Mobil platformlarda ise buna gerek yoktur. Böylece santralin kurulumu için altyapı hazırlanır ve sıra kuruluma gelir.

Demonte olarak parçalar halinde getirdiğimiz santral, inşaat sahasındaki uygun alana kurulur. Kurulum aşamasında ihtiyacımız olan tüm personel ve ekipmanlar da tarafımıza aittir. Büyük parçaların kurulumu için vinç gibi iş makinelerine ihtiyacımız olacaktır ve tarafımızca getirilecektir. Kurulum tamamlanınca santral betona sabitlenir ve kullanıma hazır hale getirilir. Mobil beton santrali olduğu için yeniden sökülerek başka bir alana taşıma ve kurma yapılması mümkündür.

Kurulumu yapılan santralin çalışması test edilir ve hiçbir sorun yoksa çalışmalara başlanır. Santralin kurulumu için isterseniz personel görevlendirebileceğimiz gibi, isterseniz de sizin personellerinize eğitimler veriyoruz.

Beton Santralinin Özellikleri

Mobil beton tesisi kurulumu tamamlandıktan sonra artık kullanıma hazırdır. Santrali farklı iklim koşullarında ve ağır inşaat koşullarında kullanmanız mümkündür. santralin zor koşullarda aşınmaması ve kullanım ömrünün uzun olması için gerekli işlemler, bakımlar firmamızca yerine getirilir. Beton mikserlerinde en çok kullanılan malzeme mikserdir. Sürekli olarak hareket halinde olduğundan aşınmaya ve kırılmaya elverişlidir. Bu yüzden miksere özellikle özen gösteriyoruz ve aşınmaması için önlemler alıyoruz. Gerekli olması halinde yedek parça temini gibi konularda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Firmamız tüm çalışmalarında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözetir. Kaliteli ekipmanların yanı sıra alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Santrali kurduktan sonra da her an size destek sunarak, en verimli şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. Sürekli ulaşılabilir olduğumuz için her an sizin yanınızdayız. Üstelik tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz. Böylece kısa sürede hızlı ve kaliteli hizmet alacaksınız.

Bize Ulaşın
close slider