Turbo Darbeli Kırıcı

Turbo Darbeli Kırıcı

TURBO darbeli kırıcı, çok yönlü kırma imkanı sağlayan bir kırıcı çeşididir. İhtiyaca göre saatte 350 ila 600 ton arası taş kırma kapasitesine sahip olan bu ürünlerimiz, çene ayarlı darbeli kırıcılar sınıfındandır ve kendi arasında 2 farklı çeşide ayrılır.

HDK 12-13 RENDER-2

Hidrolik Ayarlı Darbeli Kırıcı

Tip Rotor Ölçüleri
(mm)
Max Besleme Ebatı (mm) Motor Gücü
(kW)
Kapasite
(t/sa)
HDK 12-13 Ø1200 x 1300 400 200-250 250-350
HDK 13-20 Ø1300 x 2000 400 315-355 350-500

Granit, bazalt, kalker gibi farklı sertlikte tüm taş türlerinin kırım aşamasında kullanılan sekonder darbeli kırıcı çeşitleri alınmak istenilen performansa göre türlerine ayrılır. Montaj ve demontaj sırasında zaman tasarrufu sağlayan bu iş makinaları, kırma ve eleme tesislerinde en sık tercih edilen darbeli kırıcı türüdür. Bunun nedeni en iri boyutlu maddelerin bile bu makineler sayesinde küçük boyutlara getirilebilmesi, kübik maddelere karşı uyum, en az masraf ile en fazla verimin alınmasıdır.

Hidrolik yapıları ile kolay bakım ve temizlik imkanına sahip olup yüksek dayanıklılıkları ile yıllarca maksimum verim ile çalışma imkanı sağlar. Darbeli kırıcılarda kırım işlemi aşama aşama, asıl kırma işleminden önce malzemenin en ufak parçalara ayrılması şeklinde olmalıdır. Özel mekanizması ile malzeme boyutuna göre ayarlanabilen çene yapısı ile büyük avantaj sağlayan Turbo darbeli kırıcılar, küçük ve orta bütçeli işletmeler için idealdir.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteli ürünler ortaya çıkaran Fabo Makina, turbo darbeli kırıcı türlerinde de aynı kalitesini devam ettirmektedir. Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanan ve insan sağlığına zararlı madde içermeyen ham maddeler ile üretilen ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyatlarımız ve özel hizmetlerimizi öğrenmek için bizi arayabilir, 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Turbo Darbeli Kırıcı Avantajları

  • Yüksek dayanıklı, açık disk, gerilimsiz rotor
  • Büyük masuralı rulman yatakları
  • Yüksek krom veya mangan alaşım çekiçler
  • Arka kapılar sırt plakası cıvatalarına erişim olanağı sağlar
  • Kırıcının iç yüzeyleri aşınmaya dayanıklı astar plakaları ile kaplanmıştır
  • Hidrolik silindirlerle açılan gövde sayesinde kolay bakım avantajı
  • Yüksek redüksiyon oranı
  • Büyük boşaltma açıklığı
  • Hidrolik ayar sistemi ile perde açıklığı ayarlanarak ürün boyutu ayarlanır
Turbo Darbeli Kırıcı
3 (60%) 1 vote