Titreşimli Besleyici TBX-75

Titreşimli Besleyici TBX-75, özellikle taş ocaklarında kaya besleyici olarak kullanılır. 700 mm uzunluğu ve 3000 mm genişliği olan TBX-75, bu ürün grubu içinde en az yer kaplaması sayesinde en fazla tercih edilen modeldir. Saatte 100 ton kaya besleme özelliği olan ürünümüz, firmamızın kalitesi ve deneyimi ile ortaya koyduğu özel iş makinalarındandır. Dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için ideal olan ürünümüz, CE standartlarına uygun şekilde üretilmiş olup insan sağlığını tehlikeye atacak hiç bir madde içermemektedir. Satış sonrası 7/24 destek hizmeti veren firmamız, ürünlerinin her türlü montaj, demontaj, yedek parça, tamir ve bakım işlemlerinde de müşterilerinin yanında yer almaktadır. Siz de avantajlı, uzun ömürlü ve sizi zirveye taşıyacak yeni iş makinalarına sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, firmamızın fiyatları ve avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zamana Meydan Okur 
Bunkerin iç yüzeyindeki ana iskeletin (1.katman) dışında, tüm titreşimli besleyicilerimizde, 2.katman olarak astarlar bulunmaktadır.Astarlar zamanla aşınmaya başlayınca, yedek parça servisimiz devreye girer.Yeni astarlar takılarak, makina kullanılmaya devam eder. Böylece makinanın ömrü uzar ve firmanıza minumum maliyet çıkarır.

Çift Izgaralı Süzgeç
Titreşimli Besleyici TBX-75 , çift ızgaralı süzgeci sayesinde, kirli ve yapışkan malzemeleri en zor şartlarda bile ayırarak, kırıcı grubunu (çeneli kırıcı) rahatlatır.Bu ızgaralar sayesinde , bunkere düşen kayalar en iyi şekilde optimize edilir.

Neden biz ?
Kullanımı kolay ve yüksek performanslı bu ürünümüz, çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılabilir. Titreşimli Besleyici TBX-75 ‘i tercih eden müşterilerimiz, daha az güç tüketimi, daha iyi kar, verimlilik ve insan gücüne daha az bağımlılık elde eder.
Firmamız satmış olduğu ve satacağı her ürünün sürekli arkasındadır. 7/24 destek olanakları, hızlı çözümler, üstün makinalarımız ile müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını vermeyi hedefliyoruz.

Titreşimli Besleyici TBX-75
Rate this post