Mobil Konkasör (Seyyar Konkasör)

Mobil konkasör tesisleri, FTI Serisi Mobil Darbeli Kırıcı, FTV Serisi Mobil Dik Milli Kırıcı, FTJ Serisi Mobil Çeneli Kırıcı, FTC Serisi Mobil Konik Kırıcı adları altında farklı modellerde üretilmektedir. Mobil konkasör tesisleri zorlu şantiye sahalarında yüksek verim ile çalışabilmektedir.

Sahip olduğu palet sistemi ile zorlu ve engebeli şantiye alanlarında yüksek manevra ve denge kabiliyeti ile kusursuz bir şekilde hareket eder. Full otomasyon sistemi ile bir personel tarafından uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Hazır beton üretimi için agrega üreticilerinin bir numaralı tercihiyiz.

Hazır beton üretimi için taş ocaklarından çıkarılan ürünler mobil konkasör tesisi ile kırıldıktan sonra eleme işlemine tabii tutulmalıdır. Bu noktada iş ve çözüm ortağı olarak sunduğumuz Mobil eleme tesisleri FTS Serisi Mobil Eleme Tesisi ve FTB Serisi Scalper Elek olarak iki farklı modelde üretilmektedir. Mobil eleme tesisleri üstün eleme kabiliyeti ve müşteri isteği üzerine özel olarak belirlenen final ürün boyutu ile yüksek kaliteli agrega üretimi sağlamaktadır.

Mobil Konkasör Tesisi FABO

Mobil Konkasör Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Yeni Nesil Hibrit Teknoloji

Hibrit teknoloji ile güçlendirilmiş jeneratör sistemi, hem dizel yakıt hem de elektrik enerjisiyle çalışabilme.

Çok Yönlü Hareketlilik

500 mm kalınlığa sahip olan paletler çok yönlü hareket kabiliyetine sahiptir.

Montaj Demontaj Kolaylığı

Montaj ve demontaj kolaylığı sağlar. Kolay nakliye edilebilme özelliği sayesinde ulaşım ve nakliye giderlerini düşürür.

Uzaktan Kumanda ile Yönetim

Mobil konkasörlerimiz, uzaktan kumanda ile kolayca hareket ettirilebilen yenilikçI teknoloji ile donatılmıştır.

Yüksek Performans Özelliği

Ürünlerimizin yüksek performans özelliği, projelerinizde kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Sorunsuz Çalışabilme Yeteneği

Uzun yıllar sorunsuz çalışabilme yeteneği sayesinde projelerinizde sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Mobil konkasör tesisi çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.
Satılık mobil kırıcılarımız hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

FABO Mobil Konkasör Tesisleri

Mobil Konkasör, sabit üretim hattı ile karşılaştırıldığında daha kısa kurulum süresi ve daha hızlı yer değiştirme imkânı sağlar. FABO Mobil Konkasör Tesisleri, uzun yıllara dayanan deneyimle güncel kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ekipmanın yapısal tasarımı, konfigürasyonu ve uyumluluğu, mobil kırma istasyonunun uygulama alanını önemli ölçüde genişletmektedir.

Yenilikçi ve çevre dostu çözümlerimiz sektöre yön vermeye devam ediyor. Tüm mobil konkasör tesisleri hibrit teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede mobil kırıcı hem elektrik enerjisi ile hem de dizel yakıt ile çalışabilmekte ve üretimlerine kesintisiz bir şekilde devam edebilmektedir.

6 kıta 100 ülke ve 3500 sorunsuz şantiye sahasında edindiğimiz bilgi birikim ile kırma, eleme ve yıkama tesisleri satışı yapan FABO, piyasanın en güçlü kırıcılarını ve eleklerini üretmektedir. Bakım maliyeti düşük makineleri, yenilikçi tasarımları ve 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerine benzersiz çözümler sunmaktadır.

Mobil Konkasör Çözümlerimiz:

 • PRO Serisi Mobil Konkasör Tesisi
 • MCK Serisi Mobil Sert Taş Kırma Tesisi
 • Mobil Tersiyer Kırıcı
 • Mobil Kırma, Eleme ve Yıkama Tesisi
 • Mobil Primer Kırıcı
 • Mobil Sekonder Kırma Eleme Tesisi
 • Mobil Dik Milli Kırıcı
 • Mobil Çeneli Kırıcı
 • Mobil Konik Kırıcı
 • Mobil Darbeli Kırıcı
 • Seyyar Konkasör Tesisi
 • Seyyar Kırma Eleme Yıkama Tesisi
Seyyar konkasör tesisi çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.
Seyyar konkasör tesisi çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

Taşınabilir Kırıcıların Avantajları

Kırıcılar konkasör tesislerinin en önemli ekipmanlarındandır. Kırma işlevi konkasör tesisinin temel işlevidir. Bu işlevi de kırıcılar üstlenir. Bu aşamada hem sabit kırıcıların hem de mobil kırıcıların sahip olduğu bazı avantajlar bulunur. mobil kırma tesisinin sunduğu avantajlar şu şekildedir;

 • Firmalara montaj ve demontaj kolaylığı sağlar,
 • Kolay nakliye edilebilme özelliği sayesinde firmaların ulaşım ve nakliye giderlerini düşürürler,
 • Yüksek performansta işlem yapabilme özelliğine sahiptir,
 • Uzun yıllar sorunsuz çalışabilme yeteneğine sahiptirler,
 • Kısa dönemli projeler için firmalara kârlılık sağlar,
 • Sabit kırıcıların yaptığı tüm işlemleri yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Mobil Kırıcı Fiyatları

FABO Global markası uzun yıllardan beri konkasör tesisi ve beton santrali üretimi gerçekleştiren sektördeki önemli bir markadır. Tüm ürünlerini kendi mühendis kadrosuyla imal etmektedir. FABO Global hem sektöre hem de ar-ge çalışmalarına önemli yatırımlar yapmaktadır. Firmaların konkasör tesisi ve konkasör tesisi ekipmanı ihtiyaçlarına pratik ve uygun çözümler sunmaktadır.

FABO Global markası son teknolojik imkânları kullanarak kırıcı modelleri üretmektedir. Bu yüzden sabit kırıcı veya mobil kırıcı modelleri noktasında da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  Mobil kırıcı fiyatları ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için FABO Global ile iletişime geçebilir konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Kırıcılar FABO

 Mobil Çeneli Kırıcılar

Mobil Çeneli Kırıcı özellikle beton geri dönüşümü için tercih edilmektedir. Beton ve inşaat atıklarını kırar ve tekrardan kullanılabilir ürün elde edilmesini sağlar. Bu geri dönüşüm ile işletmelerin kârlılık oranını arttırır. Seperatör bant ile beton içerisinde bulunan demirleri ayrıştırır.

Scalper Elek

 Scalper Elek

Taş ocaklarında büyük boyuttaki ürünlerin sınıflandırılıp ayrıştırılmasında kullanılmaktadır. Titreşimli elek ile sınıflandırılan kum ve çamurdan ayrıştırılmış ürünler ikincil kırıcılara (Tersiyer Kırıcı, Dik Milli Kırıcı, Sekonder Darbeli Kırıcı, Konik Kırıcı) aktarılır. Bu sayede agrega üretiminde final ürün kalitesi yükseltilmiş olur.

Seyyar Konkasör

Seyyar Konkasör

Seyyar Konkasör Tesisleri agrega üretimi yapmak için taş ocaklarından çıkarılan ürünleri kırma eleme işlemine tabii tutmak için kullanılmaktadır. Dar alanda üretim yapan işletmelerin çözüm ortağıdır. Seyyar konkasör tesisleri farklı modellerde bir ya da birden fazla kırıcıyı tek şase üzerinde kullandırma özelliğine sahiptir.

Sert Taş Kırıcı

 Sert Taş Kırıcı

Sert Taş Kırma Tesisleri farklı modellerde tek şase ve çift şase olarak üretilmektedir. Kırma işlemi çeneli kırıcı ile başlar ve kırılan ürünler ikincil kırıcılara (Sekonder Darbeli Kırıcı, Konik Kırıcı, Tersiyer Kırıcı) aktarılır.

Etiketler: satılık mobil konkasör, mobil konkasör fiyatları, mobil konkasör tesisi, mobil konkasör, mobil kırıcı, seyyar konkasör, mobil kırıcı, mobil kırıcılar, mobil kırıcı fiyatları, paletli konkasör, paletli mobil konkasör